999 rezultate për

shuma

Kjo është shuma marramendëse që do të marrë Obama për një fjalim në “Wall Street” Tetë vitet e presidencës në Shtëpinë e Bardhë, duket se do të vazhdojnë t’i sigurojnë Barack Obamas shuma marramendëse p
Zbulohen shumat marramendëse të pasurisë së kupolës së Drejtësisë Inspektorati i Lartë i Deklarimit të Pasurive ka publikuarpasuritë e zyrtarëve të lartë shtetëtorë. Pasuritë e njëre
E mitura seks me të dashurin, shoku i filmon dhe i kërkon para Një minorene, nxënëse e klasës së tetë në një prej shkollave 9-vjeçare të kryeqytetit është filmuar në momente intime me
I dashuri i Era Istrefit: Shpenzova shuma marramendëse për ta futur në grup (FOTO & VIDEO) Era Istrefi mund të quhet triumfuesja e dy viteve të fundit në muzikë. Artistja shqiptare arriti atë që secili nga koleg
Leonardo di Caprio shpenzon shuma marramendëse për fytyrën djaloshare Aktori, i cili mbushi 42-vjeç, ka një fiksim me pamjen, shëndetin dhe pastërtinë e lëkurës së tij. Për këtë ai është i g
Shumat marramendëse, ja sa kushtojnë dasmat e Maqedonisë Qytetarët e Maqedonisë harxhojnë me miliona euro çdo vit për dasmat e tyre, shkruan sot gazeta "Koha". Por, edhe pse
Putin "lan duart" me Bosnjen, ja shuma që i kthen Bosnja tha se Rusia ka rënë dakord që t'i shlyejë borxhin e kohës sovjetike, një vlerë prej 125.2 milionë dollarësh.
Trump: Gjermania i ka borxh shuma të mëdha parash NATO-s dhe SHBA-ve Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump është shprehur se Gjermania i ka borxh shuma të mëdha parash NATO-s dhe
Ja shuma marramendëse që fiton Kim Kardashian nga Instagram Instagram njihet si rrjet social që sjellë të ardhura të mëdha për ata që kanë numër të madh ndjekësish. Revista e f
Pas kualifikimit, ja shuma që fiton Juventusi nga Liga e Kampionëve Kulifikimi për në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve është në lajm i mirë jo vetëm në plasnin sportiv për Juventusin, po
Partizani shpërblen lojtarët për barazimin ndaj Kukësit, ja shuma Drejtuesit e Partizanit kishin menduar të motivonin ekipin e tyre për ndeshjes me Kukësin. Sipas asaj që shkruan “Spo
Shuma e çmendur, ja për sa u shit telefoni i Hitlerit (FOTO LAJM) Telefoni i Hitlerit, i liderit që sot urrehet nga e gjithë bota për kampet naziste dhe masakrave të tjera kundër njerëzi
Grabitja e dy bankave, ja shuma e parave që iu sekuestrua autorëve Ditën e djeshme u kapën banda e grabitjes e cila vetëm pak ditë më parë, rrugës për në Rinas arriti të marrë nga makina
Grabitja e dy bankave, kjo është shuma që iu sekuestrua autorëve Si provë materiale në arrestimin e autorëve të dyshuar për grabitjet e parave të bankave në “Tiranë-Rinas” policia ka se
Detajet e fundit, ja sa është shuma e parave të grabitura në Rinas Vetëm një ditë pas grabitjes së djeshme në afërsi të Rinasit, janë zbuluar detaje të reja lidhur me shumë e marrë. S
Zbulohet skema dhe shumat, ja si kalonin klandestinët nga Lindja e Mesme drejt Gjermanisë Është zbuluar skema e grupit kriminal i cili merrej me kalimin e klandestinëve prej Lindjes së Mesme nga territori shqip
Muzaka fiton gjyqin me Tiranën, ja shuma që i detyrohen Gjergji Muzaka është një futbollist i lirë dhe mund t’i bashkohet skuadrës që dëshiron në Shqipëri dhe jashtë saj. Ky ës
ZGJEDHJET/ Zbardhen shumat, ja sa lekë merr çdo parti Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga buxhetit i shtetit për 12 parti politike do të shpërndajë nga 3 miliardë lekë të vjet
“Gjurmë Shqiptare”: Beteja kur serbët lanë kockat në malet shqiptare (VIDEO) Beteja e madhe e 1912 ku ushtria serbe la mijëra te vrare ndaj luftëtarëve shqiptare. Në gjysmën e dytë të tetorit 19
Maskat grabisin me armë e thikë një kazino në Tiranë, ja shuma e vjedhur Në orët e para të mëngjesit të sotëm është grabitur një kazino në Tiranë. Nga hetimet e para bëhet e ditur se kanë qenë