999 rezultate për

shuma

Dëshmitarët: Hajdutët dolën me dy thasë me para nga shtëpia e nënës së Gjiknurit RD këmbëngul në versionin e saj se nga shtëpia e nënës së ministrit Gjiknuri nuk u vodhën 300 mijë lekë, por plot dy tha
E FUNDIT/ Zbulohet shuma e grabitur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri Pas grabitjes së ndodhur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri ka reaguar nëna e tij Lirie Gjiknuri. “Paratë i k
E masakrojnë pronarin me shkop bejsbolli, babë dhe bir e pësojnë shumë keq Dy shqiptarë babë dhe bir janë dënuar me dy vjet burg, për dhunë dhe lëndime ndaj një personi i cili i kishte punësuar.
Këngëtarja shqiptare që merr 38 mijë euro për një dasmë Kemi dëgjuar shpesh se këngëtarët fitojnë shuma të mëdha parash nga koncertet dhe aktivitetet muzikore. Një nga këta
Të prostituosh online nga Shqipëria, ja shumat e “çmendura” që fitojnë vajzat Prostitucioni online tashmë nuk është aspak i njohur për shqiptarët e për këtë mjafton një kompjuter i lidhur me interne
Fitohet lotaria më e madhe ndonjëherë, kjo është shuma marramendëse (FOTO) Vlera më e lartë e fituar ndonjëherë me një biletë të vetme llotarie në SHBA u arrit dje në mbrëmje në Masaçuset duke ka
"Boll folëm"! Trump kërcënon me luftë ndaj Kim Jong Un Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump deklaroi se nuk ka më kohë për të diskutuar me Korënë e Veriut pasi SHBA-të kanë nego
Bankat e Kosovës fituan shuma marramendëse në 2016 Gjatë gjashtë muajve të parë të këtij viti 10 banka komerciale, sa operojnë në Kosovë, kanë arritur ta krijojnë një prof
Ja çfarë i dha PSG Barcelonës për ti marrë Neymarin Pas mbylljes së marrveshjes për vlerën e 222 milionë euro për Neymar, është publikuar edhe çeku i jashtëzakonshëm, i rek
Zbulohet shuma e grabitur në një resort në Rinas Një grabitje ka ndodhur në rrugën Ahmetaq-Rinas, ku njerëz të maskuar kanë grabtur shuma parash në një resort të zonës.
Zbulohet shuma që De Biasi "i fali" FSHF-së pas largimit të parakohshëm Gianni De Biasi u largua para disa javësh nga drejtimi i Shqipërisë, teksa ka arritur një marrëveshje me FSHF për të mby
Kokainë e shuma parash në banesë, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar të cilit iu kap një sasi e konsiderueshme kokaine. Policia bën me di
Po blinte votat, zbulohet shuma e parave që iu kapën doganierit të LSI-së (FOTO LAJM) Vetëm pak orë kanë mbetur nga nisja e proçesit të votimit për zgjedhjet e 25 qershorit, ndërkohë që në orët e para të më
Lista dhe thes me para, fotoja nxjerr zbuluar doganierin e arrestuar në Shkodër (FOTO LAJM) Xhyher dhe Izmir Bushaj u arrestuan mesditën e sotme në Shkodër, ndërsa policia njofton se në makinë iu gjetën një listë
Deklarata “bombë” e Mark Markut: Shuma parash po tërhiqen nga bankat, 50 euro vota në Durrës Mark Marku është shprehur se fushata në pamje të parë duket e qetë, por underground, p.sh, në qytetin e Durrësit ka nisu
Thyhet "Jackpot" në SHBA: Kjo është shuma marramendëse që merr fituesi i lotarisë Një biletë lotarie e shitur në Kaliforni ka rrëmbyer të gjithë numrat fitues të hedhur të shtunën për “Jackpot”-in e mad
Ja shuma marramendëse që do i kushtojnë zgjedhjet buxhetit të Kosovës Mocioni i mosbesimit ndaj qeverisë së Isa Mustafës u miratua me 78 vota pro dhe 34 kundër, por zgjedhjet e parakohshme d
10 shtetet që shpenzuan shuma marramendëse për t'u armatosur (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës kryesojnë listën e shteteve që kanë investuar më shumë për ushtrinë, me 611 miliardë dol
Zbulohet shuma që mori Joshua pas fitores së madhe ndaj Klitschkos Anthony Joshua ka fituar një shifër të frikshme pas fitores epike ndaj Wladimir Klitschko, që i dha atij titullin kampio
Zbulohet shuma që Blero i dhuroi Sinan Hoxhës në dasmë (FOTO LAJM) Dasma e Sinan Hoxhës dy vite më parë me të dashurën e tij Andrra bashkoi të gjithë këngëtarët shqiptarë. Të shumtë is