999 rezultate për

shuma

Getoar Selimi nuk kursehet, kjo është shuma marramëndëse e orës së tij (FOTO LAJM) Getoar Selimi është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë ndër vite. Ndryshe i quajtur si “fenomen” i hip hopit shq
Mozzik dhe Getinjo në gjyq, u kërkohet shuma ekstreme si dëmshpërblim Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” të cilët i kanë besuar vitet më
Zbulohet shuma, sa mijëra euro u pagua greku për "kokën" e Kasmit Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ekzekutimin e Devi Kasmit mes Tiranës nga ish-polici grek i cili punonte si vr
Zbulohet shuma e parave të shpenzuara nga Capital T, për një ''çantë Gucci'' Besoj se të gjithë e keni vënë re se Capital T, vishet me Gucci. Një nga markat më të kushtueshme në glob. Kësaj radhe a
Vidhet banesa në Fier, mësohet shuma e madhe e parave të grabitura Një shumë e madhe parash është grabitur në një banesë në Fier. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Kryengritj
Zbardhet shuma, sa arka me florinj mori Zogu kur u arratis nga Shqipëria Ahmet Zogu ishte mbreti i parë i Shqiptarëve, mbretërim i cili u ndërpre me pushtimin e vendit nga Italia. Arkivat e
"Kingu" i qeverisë do rrijë në ajër, harxhon 160 milion lekë vetëm për bileta avioni (FOTO LAJM) Avionët e linjave ndërkombëtare që ulen në Rinas janë në pjesën më të madhe të tyre të mbushur me punonjës të ministrive
Zbulohet shuma e parave që u grabitën nga banka në Laç (VIDEO) Tre grabitës hynë në filialin e Bankës Kombëtare Tregtare në Laç duke thyer me vare derën e saj, ndërsa nën kërcënimin e
Maskat terrorizojnë punonjësit dhe vjedhin bankën në Laç Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabtja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe t
Zbulohet shuma që Roma do të ofrojë për Verdin Simone Verdi ka përfunduar në radarët e Romës. Klubi kryeqytetas, sipas mediave italiane është gati të shpenzojë 20 mili
10 artistët më të paguar në botë të këtij viti sipas Forbes, shuma të frikshme Revista Forbes ditën e sotme ka publikuar listën e muzikantëve më të paguar të vitit, në të cilën renditen artist të til
Një thes me dollar, shuma e frikshme që u hodh për këngëtarin shqiptar në SHBA Gëzim Nika bëri 35 vjet që prej daljes së parë në skenë dhe kjo ka qenë një ngjarje e madhe për komunitetin e shqiptarëv
Atletico humbë shuma marramendëse pas eleminimit nga Champions League Atletico Madrid nuk u kualifikua për në fazën tjetër të Championsit dhe tani e sheh veten në Europa League, ku do të vaz
Kjo është shuma që do të marrin të dhunuarat Tri vendime duhet të marrë Qeveria e Kosovës në mënyrë që Komisioni për verifikimin e viktimave të dhunës seksuale të fi
Turi flet pa doreza: Kaq para më hodhën në dasmë Tyrjan Hyska ka qenë i ftuari i sotëm në Shiko Kush LUAN. Duke qenë se ai dhe Orinda u martuan të parët këtë vit dasm
Zbardhet shuma, sa para iu gjetën në shtëpi gjyqtarit Shkëlqim Miri Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Gjyqtarit Shkëlqim Miri u zhvillua një kontroll ku u gjetën një sasi e madhe parash.
Makina, jahte dhe çanta plot para, Noizy shfaq jetën luksoze (FOTO LAJM) Noizy padyshim që është një nga reperët më të suksesshëm,dhe që dihet se paguhet me shuma marramendëse për cdo koncert q
Zbardhet skandali: 800 mijë eurot në makinë janë të Tahirit Pas zbulimit të dy patentave të Tahirit dhe shumës prej 800 mijë eurove në një makinë në Elbasan, është rikthyer vëmendj
Bashkëshortja e politikanit shqiptar më e pasura, zbulohet shuma marramendëse që ka fituar Greta Angjeli është gruaja e politikanit Anastas Angjeli, e cila ka siguruar gjatë vitit 2016 të ardhura vetëm nga punës
Kapen shuma të mëdha parash në Vlorë, i përkasin një 22-vjeçari Policia po vijon me sekuestrimin e pasurisë së pajustifikuar nga qytetarë të ndryshëm në vend. Sëfundmi janë sekuest