999 rezultate për

shuma

Kjo është shuma që kërkon PSG nga Barcelona për yllin e mesfushës Barcelona që në fillim të kësaj merkatoje ka pasur në objektivat e saj transferimin e yllit të mesfushës së PSG, Adrien
Shifra të "çmendura", kjo është shuma që futbollistët fitojnë nga Instagram Futbollistët njihen për pagesat e majme që marrin. Por ata nuk paguhen vetëm nga klubet ku luajnë pasi shuma të konsi
Kjo është shuma që Ronaldo pagoi për ti shpëtuar burgut Cristiano Ronaldo i ka paguar autoriteteve tatimore spanjolle 13.5 milion euro në mënyrë që të mos përfundoi në burg.
Zbulohet shuma që Laçi do të marrë për kalimin në turin e dytë të Europa Leagues Laçi u kualifikua në turin e dytë të Europa Leagues pasi në minutat e fundit mposhti 1-0 skuadrën e Anorthosis. Një f
Barcelona me të ardhura rekord, kjo është shuma marramendëse Barcelona vijon negociatat me objektivat e saj për këtë merkato vere dhe duke se ndryshe nga disa klube të tjera "Blaugr
Miliona euro për Francën, kjo është shuma që FIFA i jep kampiones së Botës Milionat e shpërndarë nga FIFA për Botërorin “Rusi 2018” kalonin çdo herë kompeticion tjetër të zhvilluar më parë nga in
Shifra të "çmendura", kjo është shuma që do marrin fituesit e Botërorit Kur bëhet fjalë për futbollin të gjithë bien dakort se është një nga industritë që pordhon më shumë të ardhura. Por
Kjo është shuma që Reali i ofroi Ronaldos për të qëndruar Së fundmi "Gazzetta dello Sport" ka raportuar se Ronaldos i është ofruar një shumë prej 40 milion eurove për të qëndruar
Shqiptarët e bëjnë më së miri! Tejkalohet shuma e gjobës së Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Shuma e këkruar prej 25 mijë euro tashmë ka kaluar pritshmërinë. Për vetëm disa ditë pas dënimit që FIFA i dha tre lo
Afër eliminimit nga Kupa e Botës, shuma që Argjentina mund të paguaj për shkarkimin e Sampaolit Argjentina është në mes të stuhisë. Pas humbjes së rëndë 3-0, të pësuar në ndeshjen e dytë në Grupin D, ndaj Kroacisë, b
Shuma marramendëse që paguhet Kejvina për një ditë pune Velina e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Kejvina madje shquhet p
Thasë me para, zbulohet shuma kolosale e grabitur nga banda e tmerrshme e Muratajt Prokuroria e Krimeve të Rëndaka mbyllur hetimet për grabitësit e bankave në Tiranë ndërsa në dritë dalin shifra tepër të
Zbulohet shuma që ishte e gatshme të jepte Marina Vjollca për tu bërë velinë e “Fiks Fare” Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Dikur Marina ka qënë velinë e "Fiks Fare". Gazetarja Kozeta
Grabitja në Peqin, mësohet shuma e parave që morën maskat Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në peqin. Tre persona të armatosur kanë grabitur banesën e një kambisti.
Ky është Salah, vazhdon me bamirësi me shuma të mëdha në Egjipt Mohamed Salah po kalon nëpër një formë fantastike me skuadrën e tij Liverpoolin si në kampionat ashtu edhe në Ligën e Ka
Penalja blen kamera për incizimin e seancave, tenderi kap shuma të larta Gjykata penale seancat gjyqësore do t’i regjistrojë me 16 kamera full HD, ndërsa fjalimet e të akuzuarve dhe avokatëve d
Maskat thyejnë kasafortën në Selitë, zbulohet shuma që grabitën Maskat këtë herë kanë grabitur kasafortën e një firme inertesh në zonën e Selitës në Tiranë. Ata e kanë hapur kasafor
Milani i rikthehet merkatos aty ku e la Galliani Milani ka nisur nga puna që tani për merkaton e verës dhe këtë po e bën duke shfrytëzuar të gjithë profilet që mund të k
Shuma marramendëse që Gruevski iu ka dhënë avokatëve të tij Mbi 92 mijë euro, para nga buxheti i janë paguar avokatit Nikolla Dodevski, kryetar i Odës së Avokatëve i cili ishte ish
Shuma marramendëse që Geti shpenzon në rrobat e skijimit (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getoar Selimi është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Ai numëron me qindra proj