999 rezultate për

shuma

Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Shuma marramëndëse që pagoi Apple për të mbyllur betejën ligjore me Qualcomm Beteja kundër kompanisë ‘Qualcomm’ mund t’i ketë kushtuar shumë shtrenjtë ‘Apple’-s. Sipas një analistit të ‘UBS’, ‘
Kjo është shuma modeste që fiton çdo ditë babai i Adele-s Mes këngëtares së njohur Adele dhe babait të saj biologjik, Mark Evans nuk ka një marrëdhënie të mirë. 55-vjeçari është
Çantë plotë me para, kjo është shuma që për pak i kushtoi jetën kambistit në Tiranë Një grabitje e dhunshme ka ndodhur rreth orës 9:15 në mes të Tiranës. Dy persona të maskuar kanë tentuar të grabisin
Zbulohet shuma marramendëse e syzeve të Monikës (FOTO LAJM) Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në pothuajse çdo protestë që pas djegies së mandateve ka
Kryepeshkopi zbulon gjendjen shëndetësore të Schumacher Kaluan plot 5 vjet nga aksidenti i frikshëm i Michael Schumacher, teksa jetesa e 7 herë kampionit të botës është kthyer
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Kjo është shuma e parave që u grabitën nga banka në Tepelenë Një person i maskuar dhe i armatosur ka arritur të grabisë një bankë në Tepelenë. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, k
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
Kjo është shuma që Reali bleu Diazin nga City Real Madridi ka zyrtarizuar sot transferimin e Brahim Diazit nga Manchester City. 19-vjeçari ka nënshkruar kontratë g
Zbardhet shuma e shpërblimit të qeverisë për efektiven Ina Nukën Disa ditë më parë, kryeministri, Edi Rama gjatë një takimi me efektiven e dëmtuar në protestën e banorëve të Astirit, i
E jashtëzakonshme, kampioni ia doli! Shumacher çohet në këmbë Me 29 dhjetor do të bëhen pesë vjet nga lëndimi i rëndë i Michael Schumacher pas një rrëzimi gjatë skijimit në alpet fra
Shqiptarët bëhen bashkë për Klivjan, kush dhuroi më shumë për riatdhesimin e trupit (FOTO LAJM) Shqiptarja 25 vjeçare Klivja Caci humbi jetën gjatë një aksidenti automobilistik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Haradinaj: Serbia ka derdhur shuma të mëdha parash që të ndryshohet kufiri Ideja e ndryshimit të kufijve në mes Kosovës dhe Serbisë është financuar me shuma të mëdha parash, ka thënë kryeministri
Miliarderët e internetit humbën shuma kolosale këto ditë për këtë arsye Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai ka humbur 9.1 miliardë dollarë në ditë, p
Djaloshi nga Skënderaj është i sëmurë, ta ndihmojmë Kërkon ndihmën e shoqërisë 4-vjeçari nga Skenderaj, Hasan Mehmeti, i cili është diagnostikuar me kancer në veshkë. Nd
Shuma marramëndëse që fiton CR7 nga Instagrami Cristiano Ronaldo është i prirur për të qenë më i miri, jo vetëm në fushën e blertë, por edhe jashtë saj. Suksesi po e p
E sulmuan dhe i morën çantën me lekë, grabitet kambisti në Vlorë Pronari i nje subjekti Exchange ne Vlorë ka rënë pre e grabitësve. Ngjarja ne lagjen "Bashkimi" në Vlorë ndërkohë që
Kjo është shuma që kërkojnë policët për të dalë në pension Mbi 1 mijë zyrtarë policorë të Kosovës pritet të dalin në pension të parakohshëm nëse projektligji i hartuar procedohet
Tottenham "tremb" Real Madrid, kjo është shuma që kërkon për yllin e skuadrës Pas lajmeve të merkatos që largonin Luka Modric nga Real Madrid, këta të fundit nisën kërkimet për zëvendësuesin e tij.