999 rezultate për

shtrenjte

Njihuni me Bugattin e ri, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Bugatti ka prezantuar krijimin më të fundit – një super veturë e cila do t’i kushtojë atij që dëshiron ta blejë, plot 11
Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka humbur gjyshen e saj dhe me shumë dhimbje nuk ka mundur ta përcjellë për në banesën
Gafa e Berishës i kushton shtrenjtë Atalantës (VIDEO) Atalanta ka pësuar humbjen e dytë radhazi, pas asasj ndaj Milanit. Bergamaskët janë mundur në transfertë nga Torino
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM) Në rrjete sociale, mania që ka Marina për markat luksoze ka rënë dukshëm në sy. Ajo nuk i kursen asgjë vetes dhe blen
“Mora dhuratën më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta feston pas disa vitesh Shën Valentinin Pas disa vitesh edhe këngëtarja Rezarta Shkurta ka mundur të festojë festën e Shën Valentinit. Së fundmi, ajo ka treg
Biznesmeni blen makinën e shtrenjtë me monedhat e kursyera Një biznesmen këmbënguli që ta bënte pagesën e parë të makinës së tij me monedha. Punonjësit në një dyqan makinash në
48 mijë dollar për një natë, çfarë gjendet brenda hotelit më të shtrenjtë në botë Me 48.000$ mund të bësh shumë gjëra për të ardhmen. Mund të blesh një shtëpi të vogël, një makinë apo ti investosh diku
Era Istrefi nxorri të pasmet në shesh, por sa shtrenjtë i kushtuan rrobat? Era Istrefi mbrëmë (e shtunë) e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar vithet bombastike, ndërsa sot u publikua ko
Shitet apartamenti më i shtrenjtë në histori (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë që është shitur në historinë e SHBA-ve, është një apartament në Manhatan, të cilin miliarderi Ken
Shitet banesa më e shtrenjtë në botë, do të habiteni nga çmimi i saj (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë që është shitur në historinë e SHBA-ve, është një apartament në Manhatan, të cilin miliarderi Ken
Habit Bleona: Kam blerë një gjë super të shtrenjtë për ta përdorur vetëm 1 herë Lirisht mund të quhet blerje e ‘çmendur’. Në intervistën e dhënë për Syri Kosova, Bleona Qereti ka treguar edhe për bler
KUJDES/ Makina juaj e shtrenjtë mund të vidhet për 23 sekonda me një pajisje të thjeshtë (VIDEO) Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Nga më të shtrenjtët, flet avokati i "Eskobarit të Ballkanit" Pas vetëdorëzimit të klientit të tij, Klement Balili, ka ardhur edhe një reagim nga avokati Theodhori Sollaku. Solla
Pas xhaketës së shtrenjtë të Marinës, në rrjet bëhet virale edhe ajo e Getit Marina trullosi rrjetin kur u shfaq me një xhaketë 7 mijë euroshe. Por edhe Geti është i apasionuar pas veshjeve të s
Njihuni me 15 futbollistët më të shtrenjtë në Itali, të cilët kanë dështuar nga viti 2003-2018 (FOTO LAJM) Në Itali kanë dështuar shumë futbollistë të cilët janë blerë madje shtrenjtë duke zgjënjyer klubet në lidhje me raportin
​Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë, shikoni sa vlen Ronaldo dhe Messi (FOTO LAJM) Një studim i kryer nga Qendra Ndërkombëtare për Studime të Sportit, CIES, ka vlerësuar Kylian Mbappen e Paris Saint-Germ
Solari: Çdo gjë shkoi mbrapsht Santiago Solari në përfundim të ndeshjes ka thënë se çdo gjë shkoi mbrapsht. “Sot, çdo gjë shkoi mbrapsht. Çdo gabim
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Prishtina është më e shtrenjtë se Tirana dhe Shkupi Një studim i kryer nëpër disa qytete fqinje, ka gjetur se Kosova ka çmimet më të larta në rajon të produkteve ushqimore.
Rama nuk i lë rehat studentët as për pushime, ka një mesazh për ta Kryeministri Edi Rama nuk ka ndërmend të ndalojë kouminikimin me studëntët edhe pse ata i kanë ndalur protestat. Këtë