999 rezultate për

shtrenjte

11-shja më e shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni sa kushton (FOTO LAJM) Çmimet e futbollistëve në tregun e sotëm janë rritur në mënyrë enorme. Për një lojtar cilësor klubet duhet të paguajn
Ndryshon renditja, këta janë 7 mbrojtësit më të shtrejtë në histori (FOTO LAJM) Premierliga është duke thyer çdo rekord të transferimeve në fazën defanzive. Pesë nga shtatë mbrojtësit më të shtrenj
Mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit mbërrin për vizitat mjekësore te Manchester United Harry Maguire ka mbërritur në Manchester, ku pritet ti kryejë edhe vizitat mjekësore. Mbrojtësi anglez do të kalojë t
Eurostat: Islanda, vendi më i shtrenjtë Burimet e nxehta të Islandës nuk janë e vetmja gjë që i bën turistët të djersijnë, pasi një shikim mbi faturën e hotelit
Interi pranë blerjes më të shtrenjtë në histori, 70 milionë euro për bomberin belg Sot është mbajtur takimi ndërmjet Interit dhe Manchester United për të vendosur të ardhmen e Romelu Lukakut. Djajtë e ku
Vuçiç: Kosova, fjala më e shtrenjtë për neve Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, theksoi se arritja e një marrëveshjeje me shqiptarët, do të ishte shumë e rëndësishme
Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina Jose Mourinho është pa dyshim një trajner i shtrenjtë, paga e të cilit mund të përballohet vetëm nga klube me baza të fo
Man. City firmos zyrtarisht me Rodri-n, spanjolli bëhet futbollisti më i shtrenjtë i klubit Manchester City ka zyrtarizuar sot blerjen rekord të klubit futbollistin Rodri, i cili vjen nga Atletico Madrid. Të
Brazili shumë më i shtrenjtë se Argjentina edhe pa Neymarin Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa Amer
Këto janë parfumet më të shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni çmimin e tyre Imitim ose origjinale, parfumet blihen dhe përdoren nga çdokush. Shumëllojshmëria e tyre ju jep mundësi të gjithëve për
Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO) Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shiju
Loredana në zi, humb njeriun më të shtrenjtë Sot është një ditë shumë e trishtë për reperen Loredana Zefi. Babai i saj është ndarë nga jeta. Këtë e bëri të ditur
Një mal me para! Interit do t'i kushtojë mjaft shtrenjtë shkarkimi i Spalletit Interi do të detyrohet t’ia paguajë Luciano Spallettit hiç më pak se 25 milionë euro në kompensim, pasi do ta largojë at
Njihuni me klubet më të shtrenjtë në Botë, kryeson Real Madrid Real Madridi është marka më e shtrenjtë në Botë, sa i përket futbollit. Sipas "Brand Finance", marka e klubit madrile
Nuk është kalë i zakonshëm, zbuloni kafshët më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Një listë e kafshëve më të shtrenjtë në botë që përfshin qen, mace, kuaj dhe zogj. Le t’i zbulojmë së bashku.
Torta e dasmës më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Në Mesjetë, torta u konsiderua bukë e rrumbullakët, e cila ishte e pjekur nga të dyja anët. Nga atëherë, shumë gjëra kan
Mësoni sa kushton vera më e shtrenjtë në botë, nuk është italiane Rekordin për shishen e verës më të kushtueshme në botë, nuk e mbajnë as verërat e vreshtave franceze as ato të Toskanës,
Zyrtare: Bayern Munich firmos me Lucas Hernandez, bëhet blerja më e shtrenjtë në Bundesligë Lucas Hernandez do të transferohet në verë nga Atletico Madrid te Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar klubi gjerman.
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund
Shënohet goli i parë në stadiumin më të shtrenjtë në botë (FOTO & VIDEO) Tottenham Hotspur po kryen testet e fundit të stadiumit të ri të tyre, që do të quhet njëlloj si emri i skuadrës, pa të