999 rezultate për

shtrenjte

Juve i nxorri lekët e Ronaldos vetëm me bluza, por cilat klube kanë shpenzuar më shumë deri tani (FOTO LAJM) Jemi pothuajse në përfundim të tregut të transferimeve të verës në top ligat evropiane. Disa nga klubet tashmë vetëm
Shumë i shtrenjtë? Blini "kopjen" e iPhone X shumë më lirë Xiaomi Mi A2 nuk ka dalë akoma në treg zyrtarisht, por tashmë gjendet për t’u shitur në ueb faqen më të madhe kineze, “A
Kallashi e pikëlluar, humb njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Valltarja dhe këngëtarja e shumë komentuar në media e rrjete sociale për format e saj bombastike dhe videot ku bën tëerk
Humb njeriun e shtrenjtë, ditë zie për deputeten e Ramës Dita e sotme është një ditë zie për deputeten socialiste Blerina Gjylameti. Me anë të një statusi në Facebook, bëhet
Ndaloi makinën e shtrenjtë në rrugë, i thyejnë xhamin me shkop bejsbolli Trafiku në New York është shumë i rënduar zakonisht, kështu që ata që ndalojnë në mes të rrugës për të bërë foto me maki
Ky është formacioni më i shtrenjtë në historinë e futbollit Formacioni mw i shtrenjtw nw botw kushton plotw 1.1 miliard euro dhe i interesant wshtw fakti se gjshtw prej këtyre lojt
Portieri më i shtrenjtë në botë nis punën, i justifikon plotësisht paratë (VIDEO) Liverpool ia arriti që të marrë shërbimet e portierit të Romës, Alisson Becker. Por edhe pse kjo është bërë blerja m
Portieri më i shtrenjtë në botë, gati hoqi dorë nga futbolli Transferimi i portierit te Romës, Alisson Beker te Liverpool për 75 milion euro bëri që ky të ishte portieri më i shtren
Këto janë 11 lojtarët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Merkatot padyshim që marrin vëmendjen e të gjithë botës së futbollit. Për këtë mjafton të kujtojmë "zhurmën" që bëri
Salah "bindi" portierin më të shtrenjtë në botë Alisson pas transferimit nga Roma për tek Liverpool u bë portieri më i shtrenjtë në botë pasi shuma e paguar ishte plotë
Flet portieri më i shtrenjtë në botë: Më ka ndryshuar jeta Liverpool më në fund ka gjetur zëvendësuesin e Karius, dhe bëhet fjalë për një nga portierët më të mirë në botë, ALisson
Ky është futbollisti i ri më i shtrenjtë në botë Botërori i "Russia 2018" ishte një eveniment tepër i rëndësishëm ku shumë prej futbollistëve kanë shprehur talentin e ty
100 lojtarët më të shtrenjtë në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Neymar iu bashkua PSG-së nga Barcelona për një shumë tronditëse në vlerë 222 milionë euro, por transferimet e shtrenjta
S'do t'i besoni çmimet, këto janë tre prostitutat më të shtrenjtë në botë Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore. Një n
"Çmendet" Real Madrid, transferimi i Hazard më i shtrenjtë në histori Transferimi i Cristiano Ronaldos ishte më i bujshmi në këtë merkato dhe vazhdon ende të mbetet temë diskutimi në mediat
Shqiptarët e blejnë naftën e benzinën më shtrenjtë se në Zvicër Në Shqipëri benzina kushton më shtrenjtë se sa në Zvicër. "Global Petroleum Prices" ka publikuar raportin me çmimet
Ky është xhipi më i shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM) SUV-i më i shtrenjtë në botë ka dalë në shitje, duke bërë që pasanikët të nisin garën për të futur në garazhin e tyre kë
Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri
Turistët nga Kosova do t'i gjejnë dhomat më shtrenjtë, ky është muaji më i lirë Shqipëria nuk ofron turizëm të mirëfilltë elitar, të paktën edhe për disa vite. Investimet në ndërtime turistike janë të
Shqiptarët e varfër po i paguajnë biçikletat më shtrenjtë se në Firence Në Tiranë kanë mbërritur disa biçikleta që i sjell një kompani private italiane, e cila në fakt i ka marrë nga një kompa