999 rezultate për

shtrenjte

Vlerësimet e lojtarëve, Hysaj renditet në Top-10 (FOTO LAJM) Çdo muaj “Cies Observatory Football”, grup hulumtues që boton studime dhe analiza statistikore në botën e futbollit, për
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Boksieri më orën më te shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM) Boksieri amerikan, Floyd Mayëeather njihet për jetën e tij superluksoze e që nuk kursehet aspak për të shpenzuar miliona
Meghan shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, vesh fustanin e shtrenjtë Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar! Momentalisht,
Politikani shqiptar humb njeriun e shtrenjtë të jetë: Më lindi dhe më rriti si Kreshnik Politikani shqiptar dhe ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka njoftuar se ka humbur njeriun e shtrenjtë të j
Njihuni me pulën më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Sa do të paguanit për një pulë? A ju ka shkuar ndonjëherë në mendje se një çift pulash mund të kushtonte deri në 4 999 d
"Biletat nuk kanë për të ndryshuar kurrë", pse Rinasi është kaq i shtrenjtë Çmimet e biletave të avionëve, në verën e këtij viti kapën majat. Të fluturoje nga Europa drejt Rinasit në fillim të gus
Veprimi që kreu me të birin i kushtoi shumë shtrenjtë kësaj nëne (FOTO LAJM) Nikki Dickinson u arrestuar nga autoritetet e shtetit të Ohio-s në SHBA me një akuzë që për realitetin shqiptar do të du
E pabesueshme, rrëzohet avioni më i shtrenjtë në botë Ushtria amerikane ka pësuar humbjen e parë në avionët e saj F-35, ku një prej tyre është rrëzuar në Karolinën e Jugut, n
Costa e paguan shtrenjtë, dënohet edhe nga Brazili Duglas Costa pas atij veprimi të turpshëm kundër lojtarit të Sassuolos, Di Francesco, duket se po e paguan shtrenjtë.
Lojtarët më të shtrenjtë të Superiores, kryesojnë të huajt (FOTO LAJM) Duket se “ligjin” në Kategorinë Superiore për sa i përket lojtarëve më të shtrenjtë e bëjnë të huajt shkruan panorama.
U konsiderua i shtrenjtë, iPhone X rrit vlerën e kompanisë Vitin e kaluar u prezantuan tre modele të reja celularësh, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X. Në fillim ksihte shqetë
88 mijë euro vetëm një byzylyk, Dua vishet më shtrenjtë se të gjithë në Award GQ AWARDS 2018 u mbajt këtë të mërkurë në galerinë e arteve moderne në Londër, “Tate Modern”, ku figura të rëndësishme p
Bredh me charter dhe shkon për drekë me helikopter, Ramës nuk i duket shtrenjtë 8 mijë lekë një omletë Kryeministri Edi Rama nuk ka çuditur edhe kësaj herë. I mësuar tashmë me luksin duke lëvizur me helikopterë dhe charter,
Kjo është makina më e shtrenjtë në botë, nuk është e 2018 (VIDEO) Modeli është “250 GTO” dhe ka nga ata që e konsiderojnë si makinën Ferrari më të bukur që është prodhuar ndonjëherë në h
Shpenzime "përrallore" Mayweather, pas orës 12 milionshe blen dy të tjera Rekordmeni i botës në boks, Floyd Mayëeather njihet si një nga boksierët më të famshëm dhe më të pasur në botë. Mayë
Ateltico Madrid parakalon Realin si klubi më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje do të zhvillohet finalja e Superkupës së Europës midis dy skuadrave të Madridit, Atelticos dhe Realit të
Kjo është ora super e shtrenjtë që Mozzik ia ka dhuruar vetes (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është një emër mjaft i përfolur në media. Ai ka qenë këtë vit mjaft aktiv sa i përket prurjeve
Ditë zie për Aida Shtinon, humb njeriun e shtrenjtë Ditë e trishtë sot për Aido Shtinon. Gazetarja e njohur shqiptare ka humbur sot njeriun më të dashur, babain e saj. M
10 portierët më të shtrenjtë në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Çmimet për sa i përket tregut të futbollistëve janë rritur ndjeshëm kohët e fundit. Kemi parë transferime nga më të çmen