999 rezultate për

shtrenjte

Pavarësisht çmimit, 8 gjëra që ja vlejnë t'i blini Nuk ka asgjë më të rëndësishme se respekti ndaj vetes. Shpenzimet e kota nuk janë shenjë e mirë sepse padashje s'vlerëso
Humbi njerëzit më të shtrenjtë, bashkëshortja gdhend në trup Kobe Bryant dhe vajzën e saj (VIDEO) Me 26 Janar të këtij viti legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Xhana humbën jetën në një ak
Lojtarët më të shtrenjtë, Mbappe mbetet në "fron", bie vlera e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappe mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë euro
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
Rita Ora në zi, ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë i këngëtares (FOTO LAJM) Sot është ditë zie për këngëtaren Rita Ora. Është ndarë nga jeta gjyshja e saj nga nëna, Fatime Bajraktari, shkruan T
E paguajnë shtrenjtë, por tiranasit nuk do të kenë ujë në fundjavë Qytetarët e Tiranës duhet të mbushin ujë për dy ditë pasi nuk do të kenë ujë në fundjavë. Kjo për shkak të fazës fin
Albana Fiço fjalë të ndjera për humbjen e babait të saj: Covid-19 kërkon të ndahemi këtu Drejtoresha e ISHP Albana Fiço, vajza e albanologut të njohur Agron Fiço ka bërë një postim prekës, ku i ka dhënë lamtu
Makinat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes (VIDEO) Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po përdor vetura me qira me kosto më të lartë se vlera e shitjes. Kontra
Kazhani sulmon për herë të dytë Fevziun: Informon të varfrit me jetën tënde luksoze Mira Kazhani duket se nuk ka ndërmned që t'i ndahet Blendi Fevzut pas sulmit që ai i bëri në lidhje me punën në UKT.
15 talentet më të shtrenjtë në vitin 2004 Në vitin 2004 futbolli ishte i bukur po jo edhe aq i shtrenjtë sa që është sot. Futbollistët 18-21 vjeçar në ditët e
Gazetari publikon skandalin: Godina e re e Drejtësisë u ble nga qeveria 6 herë më shtrenjtë sesa u ndërtua Gazetari i ekonomisë, Klodian Tomorri ka publikuar detaje të reja mbi blerjen e godinës së re të Drejtësisë. Sipas ga
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka h
Formacioni më i shtrenjtë në vitin 2006, dominohet nga skuadra angleze (FOTO LAJM) Vitin 2006 tifozët e futbollit e kujtojnë për Kampionatin Botëror të zhvilluar në Gjermani, ku Italia triumfoi në finale
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM) Nga Ronaldinho te Thierry Henry, Alessandro Nesta e Andryi Shevchenko, ky është njëri nga formacionet më të mira në 20 v
Paradoks i tmerrshëm: Çmimi i karburantit ulje në gjithë botën, në Shqipëri tre herë më shtrenjtë Ekonomia botërore po pëson krizë si pasojë e pandemisë. Teksa çmimi naftës dhe benzinës ka pësuar një rënie drastike në
Rama bën paralajmërimin e fortë: Kush del do quhet tradhtar, do ta paguajnë shtrenjtë Në orën 13 u vendos që Shqipëria të izolohet totalisht deri të hënën. Për këtë ka dalë edhe Kryeministri Rama në një
Si ishte jeta para koronavirusit në tre qytetet më të shtrenjta të botës (FOTO LAJM) Bota po përjeton ngjarje që mund të ndryshojnë thellësisht mënyrën dhe standardin e jetesës me të cilin ishin mësuar, po
CIES: Liverpool ekipi më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Observatori i Futbollit CIES, në botimin e kësaj jave ka marrë përsipër të renditë klubet nga pesë ligat më të forta të