999 rezultate për

shtrenjte

Luleshtrydhja dhe qershia 300-400 lekë/kg, pse kaq shtrenjtë perimet dhe frutat? Frutat e stinës si qershia, luleshtrydhja kushtojnë shtrenjtë në tregjet e kryeqytetit, 300 lekë/kg. Sipas një vëzhgimi
Cilët janë qenushët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Kujdesi për një kafshë shtëpiake, sidomos për qentë mund t'ju kushtojë shumë para për gjatë një viti. Por ka raste k
Kejsi Tola feston ditëlindjen, duke mbajtur duart e dy njerëzve të shtrenjtë (FOTO LAJM) Këngëtarja Kejsi Tola feston sot ditëlindjen. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka falenderuar prindërit që n
Skënderbeu përgatit shitjen më të shtrenjtë në historinë e Superligës Liridon Latifi shumë shpejt mund ta shohim në Belgjikë te skuadra e njohur e Gent. Gjatë paradites të së dielës, drejtor
Ekrani i Galaxy S8+ kushton 250 euro për t’u ndërruar Telefoni i ri i Samsungut, Galaxy S8+, është pajisje e shkëlqyeshme me ekran të përsosur që kushton shtrenjtë. Si paj
Formacioni më i shtrenjtë në Seria A, mes tyre dhe Hysaj (FOTO LAJM) Seria A luan javët e fundit për këtë sezon, teksa pak dilema kanë mbetur për të zgjidhur. Juventus është shumë pranë tit
Kamerat e policëve u blenë 7-fish më shtrenjtë, ja si mashtruan efektivët 7 punonjës të Policisë së Shtetit po ndiqen penalisht pasi Kontrolli i Lartë i Shtetit ka bërë kallëzim për abuzime në l
Arrestohet lavazhieri në Tiranë, vjedh sterlinën e artë dhe e shet për … Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar nga Tirana pasi akuzohet për vjedhje. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij
Shqiptarët paguajnë naftën më të shtrenjtë në rajon, kjo video ka irrituar pa masë qytetarët (VIDEO) Ndërkohë që çmimi mesatar i naftës dhe benzinës ka arritur në më shumë se 176 lekë/ litër në vend, pamjet e publikuara n
Kjo është makina më e shtrenjtë në Shqipëri, ja kush e ka (FOTO LAJM) Së fundmi në Tiranë është parë një makinë super e shtrenjtë dhe ka qenë pronari i saj që e ka prezantuar edhe në rrjetet
Ja makina më e shtrenjtë në Shqipëri, kushton 500 mijë euro (FOTO LAJM) Ndonëse vendi ynë është i varfër, ka shumë prersonazhe publikë ose jopublikë që janë të apasionuar pas komoditeteve të n
11 "adoleshentët" më të shtrenjtë në futboll (FOTO LAJM) Merkato e verës mund të sjell një lëvizje të bujshme në merkato. Bëhet fjalë për portierin e Milanit, Gigi Donnarumma, i
Ajeti do ta paguajë shtrenjtë gafën ndaj Empolit, serbi i ndëshkon Gabimi i Arlind Ajetit në ndeshjen Empoli-Torino, pritet t’i kushtojë shumë mbrojtësit. Në debutimin e tij në Serinë A,
Trumpi për avionin ushtarak më të shtrenjtë në histori: Kosto e "çmendur"! (VIDEO) Avioni i ri amerikan F-35 ka një kosto marramendëse që edhe vetë presidenti i ri amerikan, Donald Trump e ka quajtur të
Fluturoret shtrenjtë nga Tirana? Nisuni nga Prishtina, Shkupi apo Pogdorica! Mungesa e linjave të fluturimit me kosto të ulët dhe e aeroporteve dytësore i ka detyruar shqiptarët që t’i drejtohen fq
Trump e Putin të praruar në ar, iPhone-t më të shtrenjtë në treg Fytyrat e dy liderëve më të fuqishëm në botë, Donald Trump dhe Vladimir Putin të prarua në ar janë skalitur në pjesën e
"Latifi mund të ishte lojtari më i shtrenjtë në Superligë" Në një deklaratë në emisionin “Zona Gol”, Ardjan Takaj zbuloi edhe detaje nga merkato. Ai foli për shitjen e Agim Zekës,
Futbollistët më të shtrenjtë që ka shitur United (FOTO) Morgan Schneiderlin është bërë lojtari i katër më i shtrenjtë i shitur nga djajtë e kuq pas transferimit prej 20 milion
Zyrtare/ Realizohet transferimi më i shtrenjtë në futbollin kinez Klubet kineze nuk janë duke blerë vetëm futbollistë cilësorë nga Evropa. Së fundmi është bërë edhe transferimi më i s
Gagliardini italiani i dytë më i shtrenjtë tek Interi, ja të tjerët (FOTO) Gagliardini është futbollisti më i ri i skuadrës së Interit. Talenti italian i Atalantës është transferuar tek zikaltrit