999 rezultate për

shtrenjte

Bleona Qereti humb një njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Familja Qereti ka pësuar një fatkeqsi pasi xhaxhai i Bleona Qeretit është larguar nga jeta. Për lajmin e hidhur Bleon
Ndeshja më e shtrenjtë në histori! Sa miliona euro u fituan nga përballja Mayweather-McGregor Ndeshja e mbrëmshme ishte padyshim ndeshja më e shtrejtë në histori. Boksieri Floyd Mayweather fitoi mëngjesin e sot
ZYRTARE/ Nënshkruhet blerja e dytë më e shtrenjtë në histori, quhet Dembele Ishte saga më e përfolur këtë verë. Nga dita në ditë ndizej akoma dhe më shumë si një mundësi dhe sot ajo ka marrë fund.
Dembele do të jetë lojtari i dytë më i shtrenjtë në histori, ndërsa tek Barça e para Dembele ka privilegjin të jetë lojtari i parë i Barcelonës që kushton mbi 100 milionë euro. dhe Ousmane Dembele është bë
Çmenduri, nuk do ta besoni sa ka kushtuar dasma luksoze e këtij shqiptari (VIDEO) Kjo është cilësuar si dasma e shtrenjtë në Kosovë, së paku për vitin 2017. Dasma është bërë nga një familje shqiptare që
Partizani, klubi më i shtrenjtë i kategorisë Superiore Sipas agjensisë më të madhe në botën e futbollit (Transfermarkt), e cila analizon vlerat e kartonëve të lojtarëve, evolu
Mbappe do ti kushtojë PSG-së më shumë se Neymar Mbappe është larg PSG vetëm nga zyrtarizimi, por francezi sipas disa studimeve do i kushtojë kryeqytetasve më shtrenjtë
Formacioni më i shtrenjtë i historisë është blerë këtë verë Merkatoja e kwsaj vere ka qenë më e shtrenjta për lëvizjet e lojtarëve. “AS” ka publikaur 11-tshen (formacion) rekor
Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë Këngëtarja shumë e njohur Genta Ismaili ka pësuar një humbje shumë të thellë. Vetëm pak ditë pas publikimit të këngë
Nga Ronaldo tek Neymar, çfarë ndodhi me shumën rekord të transferimeve? Në orët e ardhshme do të ketë një transferim rekord në botën e futbollit, 222 milionë euro. Neymar da Silva Santos Ju
Conte zbulon kush është sulmuesi i ëndrrave Menaxheri i Chelseat Antonio Conte ka zbuluar sulmuesin e tij të ëndrrave dhe ka konfirmuar se ai u përpoq të nënshkruaj
Morata zyrtarish nuk është i Realit, por lëzja e tij shënon rekorde 80 milionët e ofruara nga Chelseas për Alvaro Moratën e ka bërë futbollistin më të shtrenjtë spanjoll të të gjitha kohë
Kjo është ora e mençur Android më e shtrenjtë (VIDEO) Industria e orëve të mençura nuk ka marr rrugën ashtu siç të gjithë shpresonin, por duket se brendit luksoz nuk i intere
Këngëtari i njohur shqiptar humb një njeri të shtrenjtë Këngëtari i njohur shqiptar Sergio Lushaku ka humbur vëllain e tij. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai ka
Milan kryeson për blerjen e mbrojtësve më të shtrenjtë në Seria A Milan siç raportohet nga mediat italiane është shumë pranë nënshkrimit me qendërmbrojtësin e Juventusit, Bonnuci. Por
Familja e Komandant Sokolit: Ose drejtësi, ose gjak për gjak! (FOTO) Familja e Sami Ukshinit-Komandant Sokolit ka reaguar ashpër pas informacioneve se Sokoli me disa shokë nga Grupi i Kuman
Ja kush janë katër lojtarët më të shtrenjtë te Arsenali Arsenal ka kompletuar transferimin e Alexandre Lacazette nga Lyon për 50 milionë euro Kështu francezi është bëri lojt
Ditë e shtrenjtë për familjen Hoxha (FOTO LAJM) Edhe për familjen Hoxha sot është një ditë e shtrenjtë. Kjo pasi vëllai i tyre i vetëm dhe më i vogli feston ditëlin
Pamje të adhurueshme! Fevziu shijon perëndimin e diellit me njeriun e shtrenjtë Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka nisur pushimet. Larg ekranit të Tv Klan dhe larg “Opinionit” Blendi ka vendosur
Nusja e familjes Hoxha prezanton një njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka vite që është pjesë e botës së showbizit shqiptar dhe hyri në të si këngëtare vite më parë dhe më pa