999 rezultate për

shtrenjte

10 qentë më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Një qen thuhet se është miku më i mirë i njeriut. Dhe në qoftë se doni që miku juaj të jetë i vecantë mund të përfun
Shtrenjtohen karburantet, shqiptarët e blejnë llumin më shtrenjtë se kushdo në rajon Çmimi i naftës në tregun e brendshëm është shtrenjtuar me 5 lekë për litër ditët e fundit. Në pikat kryesore të treg
Ronaldo Nazario sot do të ishte lojtari më i shtrenjtë i të gjitha kohërave Sipas një studim i ri i Play Ratings ka zbuluar se, nëse e konsiderojmë monedhën e luhatshme, transferimi i Ronaldos për
Kjo është makina më e shtrenjtë në botë! Makina në foton më sipër është makina më e shtrenjtë në botë. Ajo vlen 1.9 milion euro. Bugatti Veyron Super ka 1200
Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë pi shampanjë 20 euroshe (FOTO LAJM) Noizy është ndër këngëtarët që bie në sy me jetën e luksit që bën. Foto e publikuara në Facebook tregojnë se ai udhë
Flor Mumajesi në momente të vështira, i sëmuret njeriu i shtrenjtë Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun. Këngët e tij janë padyshim gjithmonë një hit. Por
Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Çmendet United, gati të paguajë klauzolën e Ter Stegenit Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Special One është i përgatitur për të përmbushur klauzolën e lirimit të portierit të
Jeni të fiksuar pas kafes? Konsiderojeni si fiksimin më të shtrenjtë! Çdo ditë shumë prej jush vrapojnë për të konsumuar kafen e mëngjesit. Për disa është një rutinë, për të tjerë është
Morena, i blen dhuratë super të shtrenjtë njeriut më të rëndësishëm për të (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdon të jetë e shumë komentuar në media. Ajo njihet për jetën e sa
Kurti përkrah mocionin, të rrëzohet Haradinaj Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka kërkuar zgjedhje të parakohshme në vend si dhe ka shprehur përkrahje për mocio
Shqipëria naftën më të shtrenjtë në rajon? Rama tregon arsyen Në një intervistë për emisionin “Opinion” në TV Klan, Rama ka treguar arsyen pse Shqipëria ka çmimin e naftës më të shtr
Ish-ministrja e Ramës humb njeriun e shtrenjtë Ish-ministra e Zhvillimit Urban Eglantina Gjermeni, ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, nënën e saj. Humbja e madhe
Qytetarët ankohen për çmimin e lartë të barënave Qytetarët ankohen se çmimi i shumë ilaçeve ditëve të fundit është shtrenjtuar, pavarësisht paralajmërimeve të dikasterit
Mourinho i shpall luftë Realit për Salah, gati për ta bërë blerjen e dytë më të shtrenjtë në histori Manchester United sipas Don Balon e shikon si detyrim nënshkrimin me një nga lojtarët më të mirë në botë, në rast e dësh
Shtëpia më e shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë në botë është vendosur në shitje në jug të Francës me një çmim prej 1 miliard euro (1.1 miliard $
Jo vetëm Zajmina me karrocë të shtrenjtë, Majlinda Zeka ka një të tillë Këngëtarja bukuroshe, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë para pak kohësh vogëlushen
Ky është xhipi më i shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM) SUV-i më i shtrenjtë në botë ka dalë në shitje, duke bërë që pasanikët të nisin garën për të futur në garazhin e tyre kë
U arrestua në Turqi, baroni shqiptar trafikonte llojin më të shtrenjtë të hashashit 11 persona janë arrestuar në Turqi, midis të cilëve edhe 4 shqiptarë. Një nga personat më të rrezikshëm është shqipta