999 rezultate për

shtrenjte

Formacioni më i shtrenjtë në histori, humb Ronaldo por dominon City (FOTO LAJM) Ky vit theu tre herë rekordin botërorë që ishte në merkato me atë të Poul Pogbas prej 120 mln eursh. Fillimisht Neymar,
Mimoza mbulon me dhurata luksoze Seldin, jeta e shtrenjtë në Zvicër (FOTO LAJM) 20 tetori i këtij viti do të jetë data e cila nuk do të harrohet asnjëherë nga këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalli
3 vite burg, ora e shtrenjtë i bën gjëmën shqiptarit në Angli Policia angleze ka vënë në pranga një të ri shqiptar pasi akuzohet se është grabitës. Mediat vendase bëjnë me dije s
Vajza e deputetes pendohet për çmimin e lartë që i vuri vetes (FOTO LAJM) Ka një pamje shumë të bukur dhe nuk tërheq gjithmonë vëmendje me fizikun e saj, por edhe me komentet provokuese. 18-v
Tha se ishte e shtrenjtë, vajza e deputetes demokrate pendohet (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 1
Getinjo dhe Mozzik lajmërojnë humbjen e një njeriu të shtrenjtë (FOTO LAJM) Dy repret e njohur nga Kosova në këtë periudhë festash fatkeqëisht janë përballur me humbjen e një familjari të shtrenjt
Tha se ishte e shtrenjtë, fansat pyesin për çmimin vajzën e deputetes (FOTO LAJM) Vajza e deputetes demokrate Albina Deda, Ada Deda, është komentuar shpeshherë në media për bukurinë e saj. Ndryshe n
Shpëtim Saraçi disa fjalë prekëse për nënën që nuk jeton më Shpëtim Saraçi ka publikuar në faqen e tij në facebook një dedikim prekës për nënën e tij, e cila tashmë nuk jeton më.
Rita Ora merr një dhuratë të shtrenjtë nga një adhurues sekret (FOTO LAJM) Kushdo që adhuron talentin e saj por edhe vetë Rita ora-n është me fat pasi njerëzit e zëmrës ajo i mban shumë afër. Por
Vajza e deputetes demokrate ka një thirrje për djemtë: Jam shumë e shtrenjtë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 1
10 mbrojtësit më të shtrejntë në historinë e futbollit Virgil van Dijk sot ka kaluar nga Southampton në Liverpool për 84 milionë, duke u bërë kështu mbrojtësi më i shtrenjtë n
Thellohen inatet mes kunatave, kush e kush të vishet më shtrenjtë Sërish do të ndalemi tek dy çiftet, Princ William me Kate dhe Princ Harryin me Meghan Markle. Ata kanë bërë për Krish
Shehi planifikon ti bëjë dhuratën më të shtrenjtë Radasit Ecuria disa-vjeçare dhe rezultatet nuk janë thjesht një rastësi. Forca e Skënderbeut është grupi dhe këtë e konfirmon gj
El Classico/ Ndeshja kur afro 1 miliard euro zbresin në fushë, ja kush është ekipi më i shtrenjtë Vlerat e lojtarëve nga formacionet e mundshme të Real Madridit dhe Barcelonës për ndeshjen e nesërme do të jetë më e sht
Shumë pak qytetarë për të protestuar kundër rritjes së energjisë Dhjetëra qytetarë kanë zhvilluar një aksion para Zyrës së Rregulltarit të Energjisë (ZRRE) duke vënë thëngjill dhe panka
Shtëpia më e shtrenjtë në botë (VIDEO) Ajo ishte shitur në vitin 2015, por fshehtësia e identitetit të blerësit të saj është ruajtur me fanatizëm. Publiku i gj
Princi trashëgimtar blen vilën më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Ish-ministri i Brendshëm në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ish- ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka humbur një person të shtrenjtë të familjes, xhaxhaine tij, të cilin ai e ka
Ambasada më e shtrenjtë në botë! Kështjella e SHBA prej 750 milionë paund në Angli (FOTO LAJM) Ambasadori i SHBA në Britani Woody Johnson ka treguar ndërtesën e tij të re të ambasadës prej 750 milionë paundësh në ju