999 rezultate për

shtrenjte

Sot Kane ka provën më të vështirë, përballet me mbrojtësin më të shtrenjtë Në Angli krye-ndeshja e javës së 26 luhet në orën 17:30 në ‘Anfield’, ku Liverpuli do të masë forcat me një kundërshtar
Nora nuk përmbahet, pozon me xhupin e shtrenjtë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë. Këngëtarja nga Kosova, falë punës s
Formacioni më i mirë i merkatos së janarit (FOTO LAJM) Këtë afat kalimtar pati shumë transferime të befasueshme si, Philippe Coutinho duke u bërë blerja më e shtrenjtë e Barce
Humbet bastin, Tom Hardy bën tatuazh emrin e Leonardo DiCaprio Humbja e një basti të vendosur dy vite më parë i ka kushtuar shumë shtrenjtë aktorit britanik Tom Hardy. Mesa duket d
City mbret i mbrojtësave të shtrenjtë, zbuloni rekordin që ata mbajnë Manchester City ka zyrtarizuar Aymeric Laporten nga Athletic Bilbao, i cili është bërë mbrojtësi më i shtrenjtë në hist
Aubameyang kthehet në lojtarin më të shtrenjtë në historinë e Arsenalit Pierre Emerick Aubameyang është shumë pranë kalimit te Arsenali. Mungon vetëm firma pasi akordi me Borussian e Dortmundi
1100 euro për vetëm 4 biftekë, turistët marrin dhuratën e shtrenjtë pas skandalit Pak ditë më parë u publikua historia e katër turistëve japonezë që paguan 1100 euro për katër biftekë, një pjatë peshk d
Edhe Blerim Destani me orë super të shtrenjtë , zbulohet çmimi i saj! (FOTO LAJM) Ai është një nga aktorët e suksesshëm shqiptar që karrierën e ka shtrirë përtej kufijve. Fjala është për Blerim Desta
Dua Lipa bën blerjen e shtrenjtë, por Adelina Tahiri i bën ''diss''-in me dyfishin e çmimit (VIDEO&FOTO) Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Dua ësh
Zbuloni 10 futbollistët me avionët privat më të shtrenjtë (FOTO LAJM) Lojktarët më të mirë në fushë dhe më të paguarit, konkurrentë po kaq të ashpër sa u përket pagave faraonike që përftojnë
Gara e ligave për klauzola, kryeson Spanja por Hysaj le gjurmë Transferimi i Neymar te Paris Saint Germain, me francezët që paguan 222 milionë euro për ta marrë nga Barcelona, shënoi
Dy lojtarët më të shtrenjtë në historinë do i bashkohen Realit të Madridit Eksperti francez i futbollit, Juliens Laurens tha se e sheh mundësinë që dy yjet e PSG, Mbappe e Neymar të veshin fanell
Vlera e lojtarëve të Superligës, ky është lojtari më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Faqja online që merret me llogaritjet e vlerave ekonomike të klubeve dhe lotjarëve nëpër botë, “Transfermarkt”, ka bërë
I vihen prangat hajdutit shqiptar në Britani, policia e dallon nga ora e shtrenjtë Policia Britanike ka arrestuar një emigrant shqiptar 23-vjeçar të quajtur Dorian Puka pasi u gjet me disa ora dhe një po
Plas skandali, Trump pagoi shtrenjtë pornostaren për t'i mbyllur gojën Një ish aktore e filmave porno është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur mbi marrëdhënien seksuale me Donald Trumpin.
Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në
Hysaj më i shtrenjtë se Belotti, Saviç, Asensio dhe Perisiç Elseid Hysaj më i shtrenjtë se Andrea Belotti. Nuk është një lojë fjalësh, por një vlerësim që mbështetet nga “Observato
Futbollisti shqiptar më i shtrenjtë i historisë, do të befasoheni sa e kap vlerën kartoni i Hysaj (FOTO LAJM) Qendra ndërkombëtare për studimet sportive ka publikuar ditën e sotme, vlerat në merkato të futbollistëve kryesorë të Eu
Formacioni më i shtrenjtë në histori, humb Ronaldo por dominon City (FOTO LAJM) Ky vit theu tre herë rekordin botërorë që ishte në merkato me atë të Poul Pogbas prej 120 mln eursh. Fillimisht Neymar,
Mimoza mbulon me dhurata luksoze Seldin, jeta e shtrenjtë në Zvicër (FOTO LAJM) 20 tetori i këtij viti do të jetë data e cila nuk do të harrohet asnjëherë nga këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalli