999 rezultate për

shtrenjte

Ja pesë futbollistët më të shtrenjtë shqiptar (FOTO LAJM) Derisa po vazhdon afati kalimtar i janarit në shumë ekipe, Albsport.mk ju sjell dhe futbollistë më të shtrenjtë shqiptar
Sa më e shtrenjtë dasma, aq më të larta shanset për t'u divorcuar Sa më shumë para të shpenzohen për një martesë, aq më të larta janë shanset për divorc. Këto janë përfundimet e një stud
Pema më e shtrenjtë në botë, e stolisur me diamante (VIDEO) Krishtlindja është një moment për të kaluar kohë me familjen, për të falur dhe për tu çlodhur pas një viti kaotik. Por p
Gattuson "nuk e zë vendi", Arsenali kërkon lojtarin më të shtrenjtë të Napolit Skuadra e Arsenalit është duke zhvilluar një sezon larg pritshmërive deri në këto momente në Premier League. Trajneri
"Lojtarët francezë shumë të shtrenjtë" Jurgen Klopp e ka pranuar se yjet franceze Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë të paarritshëm për kampionin evropia
QESHARAKE/ Lambo ngec në rrugë, policët detyrohen ta shtyjnë (FOTO LAJM) Shoferi i një ‘Lamborghini’ u turpërua, pasi makina e tij luksoze u prish në Harrods, Britani. Kjo ka detyruar që policë
Pas babait, Big Mama humb një tjetër njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Një muaj më parë këngëtarja e njohur Big Mama me anë të një statusi në të publikuar në Instagam ajo njoftoi se kishte hu
Pas vilës super-luksoze, Modric tregon orën e shtrenjtë Sonte ora 20:00 Barcelona luan ndaj Realit në "Camp Nou", teksa para "El Clasico-s" Luka Modric ka treguar edhe një her
RËNDITJA/ Formacioni më i vlefshëm në Premier League, ky është futbollisti më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Raheem Sterling është futbollisti më i shtrenjtë i ligës angleze, derisa renditet i treti në botë, transmeton zeri.info
Kjo është kafja më e shtrenjtë në botë, përpunohet nga jashtëqitja Kopi Luwak është kafja më e shtrenjtë në botë. Ajo është kafe që përpunohet nga jashtëqitja e “Asian Palm Civet”, një
Sendet antike që shiten shumë shtrenjtë Mund të mos ju duket ashtu, por vitet ’90 tani i përkasin një kohe aq të largët sa objektet dhe lodrat e asaj periudhe k
Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank
Mbrojtësi më i shtrenjtë në botë mund të mungojë ndaj Kosovës Mbrojtësi anglez, Harry Maguire, ia ka shprehur trajnerit Gareth Southgate shqetësimin për gjendjen e tij fizike. Anë
Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM) Të veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit. Fotografi Agim Rama ka kapur
Biznesi do ta paguajë shtrenjtë fiskalizimin, të vegjëlve do t'u kushtojë më shumë se taksat Edhe pse procesi i fiskalizimit vijon të jetë i paqartë për palët e interesit, për sa kohë ende nuk janë publikuar udhëz
Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. So
Këngëtarja shqiptare përjeton humbjen më të madhe, e ëma e saj ndërron jetë (FOTO LAJM) Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke përjetuar momentet më të vështira të jetës së saj. Këngëtarja ka humbur të ëmën
Neymar tërbon PSG: Lojtari më i shtrenjtë i historisë më tepër ka munguar, sesa ka luajtur Që nga viti 2017 deri tani, Neymar ka humbur 64 ndeshje dhe ka luajtur vetëm 63 me skuadrën e PSG-së. Shifra që trego
Sa një shtëpi, Dorina Mema tregon aksesorin më të shtrenjtë që ka (FOTO LAJM) Modelja e fitnessit, Dorina Mema me format e saj trupore frymëzon shpesh vajzat që e ndjekin në rrjete sociale, të nisin
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m