999 rezultate për

shtoi

Drejtonte mjetin pa rrip sigurimi dhe kundërshtoi forcat e policisë, arrestohet i riu në Krujë Është vënë në pranga një ri i cili mësohet se ka shkelur rregullat e qarkullimit. Mësohet i arrestuari udhëtonte pa
Tahiri: Kosova dështoi me liberalizimin e vizave Ministrja për Dialog , Edita Tahiri ka deklaruar se dështimet më të mëdha të Kosovës si shtet për vitin 2016 janë mos li
Muri SHBA-Meksikë, Trump: Meksika do na paguajë në një moment të dytë Meksika do paguajë për koston e ndërtimit të murit kufitar, në një moment të dytë me anë të rimbursimit. Ka qenë ky
Zbulohet detaji që i kushtoi jetën ambasadorit rus në Ankara (FOTO LAJM) Edhe pse ishte ambasadori i një shteti të rendësishëm, Andrej Karlov nuk preferonte që të shoqërohej me vetura të blindu
“Jo vetëm në Tokë ka jetë”, sekreti mbi alienët i kushtoi postin Hillary Clintonit Shtypi ndërkombëtar shkruan se zyrtarë të lartë të qeverisë amerikane janë gati për ta publikuar atë që ata dinë mbi “ja
Roma fiton derbin kundër Milanit (VIDEO) Skuadra e Romës e ka fituar derbin e kësaj xhiroje në Serine A, pasi në Olimpico e ka mposhtur Milanin me rezultat minim
Fushata e Hillary Clinton kushtoi 1.2 miliardë USD, dy herë më shumë se fituesi Donald Trump Hillary Clinton dhe mbështetësit e saj shpenzuan një shifër rekord për fushatën presidenciale të kandidates demokrate dh
Ja postimi në Twitter i Trumpit që i kushtoi kompanisë ajrore 1 miliardë dollarë Fjalët e Donald Trump jo vetëm që do të shkaktojë një stuhi në rrjetet sociale por gjithashtu mund të ndikojnë edhe në
Arrestohet spiuni gjerman, planifikoi sulm terrorist Policia e Gjermanisë ka vënë në pranga një punonjës të agjencisë gjermane të inteligjencës, nën dyshimet për terrorizëm.
A i dështoi Ziadin Seles hapja e shtabit në vendlindjen e tij? "Aleanca për Shqiptaret" para dy ditësh hapi shtabet në dy fshatrat fqinj me fshatin e lindjes së liderit te tyre Ziadin
Zbulohet arsyeja pse Oddo e përjashtoi Manajn Mediat italiane kanë zbuluar të tjera detaje rreth arsyes që e shtyu teknikun ta lërë Rei Manajn jashtë ndeshjes së sotm
Blushi: Ja pse dështoi Samiti i Diasporës i organizuar nga Qeveria Deputeti Ben Blushi ka deklaruar se Samiti i Diasporës në Tiranë i organizuar nga Qeveria ishte një dështim. Sipas Blush
Eksperti holandez i terrorizmit paralajmëron për rrezik në Evropë Koordinatori kundër terrorizmit në Holandë, ka deklaruar se ISIS ka të paktën 60 deri në 80 operatorë në Evropë për të p
KURBIN/ Pranga 52 vjeçarit, kushdërshtoi policinë për gjobën Një 52 vjeçar është arrestuar në flagrancë, pasi ka kundërshtuar policinë lidhur me vendosjen e një gjobe për parkim të
Ansi Agolli flet për kartonin e kuq të Berishës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli, është i mendimit se duhet ta harrojnë sa më parë humbjen tronditëse nga I
Dule: Rama me klikën e tij po grabisin Himarën! (VIDEO) Vangjel Duke ka zgjedhur që të flasë sot në Kuvend për Himarën. Kreu i PBDNJ-së tha se Himara mbetet nën kërcënimin e fa
“Shtëpia e kukullave” transformohet në shtëpi luksoze (FOTO LAJM) Paul dhe Jasmine Dale kanë ndërtuar në Pembrokshire një shtëpi ku përdorën kryesisht materiale të riciklueshme. Ndërt
Zbulohet pse dështoi kalimi i Neymar te PSG në verë Gazeta e njohur francez "L'Equipe" ka zbuluar më në fund arsyen e dështimit të transferimit të Neymar te PSG gjatë merka
Rama në Serbi: Kufijtë ti kthejmë në ura bashkimi I pranishëm në forumin e biznesit Shqipëri- Serbi, kryeministri Rama ka thënë se kapitali i investimeve serbe në Shqipër
Guardia Di Finanza tregon "lumenjtë" e drogës në Shqipëri Raporti i Guardia Di Finanza për drogën e mbjellë në Shqipëri ka të dhëna tronditëse. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ha