999 rezultate për

shtoi

Jonida Maliqi i rikthehet muzikës (VIDEO) Prej një kohe të gjatë Jonida Maliqi i ka munguar tregut muzikor shqiptar me projekte të reja por duket se shumë shpejt
Zbulohet shifra kolosale, sa kushtoi sulmi 1 orësh ndaj Asadit (VIDEO) SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe ndërmorën një sulm të gjërë ndaj bazave ushtarake dhe laboratorëve të kërkimeve ush
Divorci që kushtoi 80 milion euro, bosi la gruan për t'u martuar me modelen (FOTO LAJM) Thonë që dashuria është e verbër, por në raste të caktuara ajo të kushton shumë. Kështu i ka ndodhur bosit të kompan
Kërcënohet SHBA-ja: Do pendoheni, pasojat vijnë brenda 1 jave “Irani nuk do të shkelë marrëveshjen bërthamore, por nëse Shtetet e Bashkuara tërhiqen nga marrëveshja, ata me siguri do
Musliu: Çështja e emrit, në fazën përfundimtare Raundi tjetër i negociatave, mes ministrave të jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Kocias dhe Dimitrov, do të jetë më shu
Shtoi 3 kate pa leje, i sekuestrohet i gjithë hoteli biznesmenit durrsak Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke vendosur sekuestron preventive mbi një ndërtim të paligjshëm kryer në Dur
Arrestohet këngëtari që i kushtoi këngë Ramës (VIDEO) Ndër 23 protestuesit e arrestuar, është vënë re edhe këngëtari i njohur Gent Gjonaj. Ai është bërë i njohur për këng
Ambasadori amerikan jep lajmin e madh për Maqedoninë Mundësia reale Maqedonia së shpejti t’i bashkëngjitet NATO-s është dallimi më i madh kur flasim për vendin sot në krahas
Skulptori që dështoi me statujën e Ronaldo nuk dorëzohet, e dyta është perfekte (VIDEO) Ishte zhënjyes me statujën e Ronaldos dhe kjo ia ka vështirësuar jetën artistit, Emanuel Santos. Por ai nuk ka qëndru
Grubi: Jemi më afër se kurrë zgjidhjes së emrit Ne jemi më afër se kurrë për ta zgjidh emrin u shpreh sonte deputeti i BDI-së, Artan Grubi në Tv Telma. Sipas Grubit,
Qyteti "fantazmë" që kushtoi 40 miliardë dollarë (FOTO LAJM) Një projekt prej 40 miliardë dollarësh, për të ndërtuar qytetin e parë në botë të “zgjuar” baras vlerësohet me Çernobili
Bullatoviq rrëfen bombat e para amerikane në Serbi, si Evropa dështoi të sulmonte Serbinë Në 19-vjetorin e sulmeve ajrore të Aleancës Veriatlantike mbi caqet serbe, kryetari i atherëshëm i Qeverisë Federale të
Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Ky klip shqiptar kushtoi vetëm 2,5 euro?! (VIDEO) Vig Poppa dhe Argjentina Ramosaj publikuan dje këngën më të fundit, "Bad Boy" që tashmë e gjeni në Youtube. Teksti dhe
Birësimi i kushtoi 2000 euro ryshfet nënës nga Maqedonia Nëna në tentim Kristina Kuzmanova mendoi në vitin 2013 se ju plotësua dëshira, të bëhet nënë e një fëmije 5 vjeçe. ën
Në vend të festës, gratë e Shkupit protestojnë Sot është 8 marsi dita e gruas. Disa gra në Shkup, sot nuk kanë zgjedhur për të festuar, por vendosën që të marshojnë në
EQAR tregon arsyen se pse e përjashtoi Kosovën Regjistri Evropian për Cilësi të Arsimit të Lartë (EQAR) ka sqaruar se Agjencia Kosovare e Akreditimit (AKA) është largu
Arrestohet vëllai i Rexhep Selimit, grushtoi policin Vëllai i deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimit, Ramadani ka grushtuar sot pjesëtarin e Policisë së Kosovës.
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
S’ka viza, Ramush ik, parulla që po xhiron në rrjete sociale Një foto po qarkullon në rrjetet sociale, vetëm pak minuta pasi që seanca e Kuvendit për votim të demarkacionit dështoi.