999 rezultate për

shtetasin

Bënin gara me makina luksoze në Tiranë, ja kush janë personat e ndaluar (FOTO LAJM) Uniformat blu kanë hedhur dritë mbi ndalimin e nëntë personave të cilët u kapën teksa bënin gara me makina me njëri-tjet
Aksident i rëndë në Ndroq, humb jetën këmbësori Një person ka humbur jetën në një aksident të ndodhur rreth orës 19:30, mbrëmjen e sotme në rrugën e vjetër Plepa¬-Ndroq
Alarm fals për bombë në avion, policia arreston shtetasin rus Një avion i një kompanie ajrore ruse është evakuuar mbrëmë në aeroportin e Gjenevës, ndërsa një shtetas rus është arrest
Përgjimet zbardhin skemën e funksionimit të grupit të trafikantëve në Vlorë Prokuroria për Krime të Rënda ngre dyshime se grupi kriminal që menaxhonte parcelat e hashashit në tre fshatrat e Vlorës
Policia italiane arreston shqiptarin e rrezikshëm. Ja emri Policia Italiane ka vënë në pranga shtetasin shqiptar në arrati, Indrit Demirin, 38 vjeç nga Durrësi. Demiri ishte sh
Kapet autori që plagosi shtetasin me pseudonimin “Xhamajka” Një person me precedentë penalë është plagosur me thikë në Durrës, ndërsa bëhet me dije se tashmë është vënë në pranga a
E pabesueshme/ Hyn në shtëpinë e vëllait dhe i vjedh 12 milionë lekë Efektivët blu të Tiranës gjatë ditës së sotme kanë arrestuar shtetasin B.S. 40 vjeç, banues në Tiranë, pas akuzohet se k
Tre të plagosur pas aksidentit në Berat Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve në Berat, tre persona kanë marrë plagë, ndërsa bluzat e bardha kanë konfirmuar se n
Dëmtoi objektin e xhamisë në Velekincë, arrestohet serbi Një shtetas serb ka dëmtuar xhaminë e fshatit Velekincë. Menjëherë pas këtij sulmi, Policia e Kosovës ka arrestuar s
Zbulohen grabitësit e bankës në mes të Vlorës, ja emrat (VIDEO) Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e vjedhjes së bankës së nivelit të dytë në Vlorë më 11 korrik, dhe ka arrestuar njer
Vdekja e turistit rus/ Ja kush është biznesmeni në pranga (FOTO LAJM) Policia e Himarës ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të skafit që dyshohet se ka aksidentuar rëndë pushuesin rus
Policia: "S'ka asnjë urdhër-arresti për vëllain e Fatmir Xhafës" Pas reagimit të PD ku akuzojnë kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj se j
Policia: "S'ka asnjë urdhër-arresti për vëllain e Fatmir Xhafës" Pas reagimit të PD ku akuzojnë kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj se j
Aksident në aksin Tepelenë-Gjirokastër, plagosen burrë e grua dhe një 58-vjeçar Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër ku tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.
Aksident në Shkodër, humb jetën 55-vjeçari Mbrëmjen e djeshme si pasojë e dy aksidenteve të ndodhur në Shkodër ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tj
Si e shantazhonte ish-i dashuri 21-vjeçaren për 2 mijë euro Ndarja nga i dashuri i ka kushtuar një muaj ankth një 21- vjeçareje. Djali me të cilin ajo kishte pasur një histori dash
Aksidentohet për vdekje një 3-vjeçare në zonën e Freskut në Tiranë Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një fëmije vetëm 3 vjeç ka ndodhur në zonën e Freskut në Tiranë. Aksidenti n
Padi e re për Shullazin, kamerat nuk e filmuan gjobën ndaj biznesmenit Në dosjen e Emiljano Shullazit, është administruar një kallëzim i ri nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila ka nisur
Burri kapet me drogë, Gjykata i sekuestron 30 mijë euro gruas Gjykata e Tiramës me kërkesë të Prokurorisë, ka sekuestruar 30 mijë euro nga llogaria e një gruaje, pasi burri i saj u a
Dhunuan pronarin e banesës që do të grabisnin, arrestohet një, tjetri në kërkim Policia e Vlorës ka identifikuar dy prej tre autorëve të dyshuar të një tentative për grabitje të ndodhur me 29 prill të