999 rezultate për

shtetasin

I riu plagos me gomone 19-vjeçarin nga Himara Një 26-vjecar banues në Tiranë, në plazhin e në plazhin e Potamit, Himarë, në brendësi të detit, ka plagosur lehtë nga p
Lëvizte në qytet me armë, arrestohet 35-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 35 vjeçar me banim në Durrës. Mësohet se i riu është arrestuar pasi lëviste me armë zjarri
Aksident i rëndë në autostradë, 5 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet e ditur se 5 persona kanë mbetu
Një vajzë hidhet nga kati i tetë, policia shoqëron bashkëjetuesin 14 vjet më të madh Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier pasi një vajzë 19-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i palla
Dhunon gruan dhe një burrë, por shikoni çfarë bën më pas elbasanlliu Një 40-vjeçar nga Elbasani mësohet të ketë ushtuar dhunë fizike duke goditur ne grushte gruan e tij 25 vjeçe, si dhe një
Grabiti 4 mijë euro me armë zjarri, arrestohet autori Policia ka kapur dhe arrestuar bashkëpunëtorin e vjedhjes me armë të ndodhur dy ditë më parë në Vlorë. Policia bën m
Sherri për partitë, militanti përplas me makinë kundërshtarin Një sherr ka ndodhur mes dy persona në Vorë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Ahmetaq. “Nga veri
Nga blerja e votave tek kërcënimi me armë, policia procedon 6 shtetas Që nga ora 7:00 e mëngjesit ka nisur votimi në të gjithë vendin. Pavarësisht masave të rrepta të ndërmarra, deri në k
Makina shtyp të miturin në Tiranë Sot rreth orës 12:35, në rrugën dytësore në Marikaj, automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar sht
Vrasje në bashkëpunim, arrestohet 50-vjeçari në Kapshticë Një 50 vjeçar është vënë në pranga me akuzën për vrasje të kryer në bashkëpunim. Policia bën me dije se ka vënë në p
Një 35-vjeçar kërcënon me vdekje mjekun në QSUT Një 35-vjeçar është ne hetim pasi ka kërcënuar me vdekje një mjek ne Qendrën Spitalore Universitare “Nene Tereza”. “U
Policia e ndalon për kontroll shoferin e urbanit, por shikoni çfarë i zbulon Rastet e qytetarëve që tentojnë të falsifikojnë dokumente për arsye të ndryshme janë në rritje. Rasti më i fundit ësh
Arrestohet edhe një i dyshuar për sulmin në Kuvendin e Maqedonisë Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, ka arrestuar edhe një të dyshuar për sulmin ndaj depiutetëve mbrëmjen e 2
43-vjeçari në Dibër sulmohet me thikë, ia kthen me dru pas kokës Dy persona janë konfliktuar me sende të forta me njëri-tjetrin në qytetin e Peshkopisë, ku si pasojë njëri prej tyre ka
Rrahin dhe shkelmojnë gazetarin mes Tiranës, në kërkim autorët Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme tek tek bulevardi "Zogu i Parë" ku dy shtetas të paidentifikuar kanë
Gjimnazisti “bën namin” në shkollë, rreh drejtorin dhe nëndrejtoreshën Një 18-vjeçar u arrestua nga policia pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj drejtorit të shkollës dhe ndaj nëndrejtores
Sherr në familje, qëllon me thikë vëllain në Durrës Një konflikt brenda familjes ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar
EMRAT/ Arrestohen 5 persona në Durrës, trafikonin 500 kg kanabis Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Triss”” ku janë vënë në pranga 5 persona dhe
Përndiqte dhe kërcënonte ish-bashkëshorten, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin shtetasin Uran Sh., banues në Tiranë pas denoncimit të ish-bashkëshortes s
Fieraku përndjek ish të dashurën në Tiranë dhe e dhunon, pranga 47 vjeçarit Blutë e Tiranës kanë arrestuar një 47 vjeçar, pasi prej disa muajsh ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe f