999 rezultate për

shtetas

Me makinë të vjedhur dhe pistoletë në brez, policia kap "cubin" në mes të Tiranës Policia e kryeqytetit ka arrestuar njç 27 vjeçar, i cili ishte duke lëvizur në qytet me një makinç të vjedhur. Por, krah
Nuk iu bindën policisë, arrestohen 3 korçarë Policia e Korçës ka vënë në pranga tre shtetas, nën akuzën e kundërshtimit dhe mosbindjes së punonjësit të policisë së r
Flet shoku i turkut që u vra në aksident në Kosovë Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, si pasojë e një aksidenti të trafikut që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Fer
Grabisnin banesa, arrestohet 22-vjeçari dhe procedohet i lirë një tjetër Policia e Beratit ka venë në pranga një 22 vjeçar ndërsa po hetohet në gjendje të lirë një 17 vjeçar. E.Ç, 22 vjeç dh
Sulmi ndaj KZAZ-së në Kavajë, 6 të arrestuar dhe 31 në hetim Policia e Kavajës informon se ka arrestuar 6 shtetas dhe ka proceduar 31 të tjerë për përplasjet e djeshme në KZAZ-në e
Kurrë më parë/ Ambasadat në alarm, aktivizojnë protokollin e paprecedent Burime konfirmojnë se disa ambasada në Tiranë u kanë dërguar e-mail shtetasve të tyre që gjenden në Shqipëri. Selitë dip
Përplasjet në KZAZ, Policia e Shtetit: Janë arrestuar 12 person, 20 në kërkim TIRANË- Policia e Shtetit në një deklaratë për mediat ka bërë me dije se 12 qytetarë janë arrestuar, 20 janë shpallur n
Sherri për pronën, arrestohet autori i vrasjes mëngjesin e sotëm në Lezhë Policia e Lezhës ka bërë arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së shtetasit Gj.M, ndodhur në sot,rreth orës 07:30.
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Sekuestrohet 1.5 milion euro pasuri të Admir Muratajt Ditën e sotme janë arrestuar rreth 1.5 milion euro pasuri në pronësi të shtetasit Admir Murtajt dhe familjarëve të tij.
Me mijëra dollar në xhep tentoi të largohej nga Shqipëria, ndalohet në Rinas shtetasi nga Azerbajxhani Një shtetas nga Azerbajxhani është arrestuar këtë të premte në aeroportin e Rinasit, pasi ka tentuar të kalojë në mënyrë
Vodhi 1000 litra naftë pranë TAP-it, arrestohet 38 vjeçari Policia e Korçës ka arrestuar një 38 vjeçar i cili dyshohet të ketë vjedhur 1000 litra naftë pranë TAP-it. Ndalimi i
U refuzohet kërkesa për azil në Francë, kthehen në Shqipëri 50 shtetas shqiptarë Pesëdhjetë (50) shtetas shqiptarë janë riatdhesuar nga Franca pas refuzimit të kërkesës për azil në shtetin evropian.
Arrestohet kinezi në Rinas, pjesë e bandës kriminale Policia Kufitare e Rinasit ka kapur dhe arrestuar një shtetas kinez për veprën penale "Gjobëvënie". G.L, 25 vjeç ësht
Vrasja e administratorit në Vlorë, arrestohen 3 persona Policia ka vënë në pranga 3 autorët të cilët shkaktuan vrasjen e kreut të njësisë administrative Kotë. Ditën e Djeshme
Shqiptarëve nuk u ndahet shpirti nga kanabisi, gjelbërojnë dhe Greqinë Policia greke ka vënë në pranga këtë të martë 5 shtetas shqiptarë, të cilët ishin përfshirë në kultivimin e një sasie të
Mori peng dhe kërcënoi me armë të riun, arrestohet 28 vjeçari Nje 25 vjeccar është arrestuar pasi ka marë peng dhe ka kërcënuar I.Q., 28 vjecc për arsye ende të pa zbuluara. Ngjar
Arrestohet durrsaku që dogji 67 vjeçarin Një 65 vjeçar është arrestuar në lagjen Nr. 16 në Durrës pasi tentoi të digjte për motive të dobëta një shtetas. 67 v
Atentati në Vlorë në 10 maj, kapet autori që plagosi gabimisht 63-vjeçarin Policia e Vlorës arrestoi autorin e plagosjes së 63-vjeçarit Dajko Cenodemaj, në 10 maj. Në pranga u vu shtetasi Inez
Konflikti me armë në Krujë, policia jep detajet Një person është qëlluar me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Krujës. Shtetasi Adriatik P., ka marrë një plum