999 rezultate për

shtetas

Kërcet arma në Kamzë, "Shqiponjat" parandalojnë tragjedinë Policia e Kamzës ka parandaluar një sherr i cili mund të përfndonte në tragjedi. Një 35 vjeçar ka plagosur me armë zj
Katër të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 28 vjeçare Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimi
Gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë Një i moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u veëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.5, tek rruga e “F
Atentati me tritol te "Vasil Shanto" plagos edhe një kalimtar, shtetas italian Nga shpërthimi me lëndë eksplozivi te zona e ‘Vasil Shantos’ në Tiranë nuk u plagos vetëm Prend Gjini, vëllai i Tonin-Ar
EMRAT/ Atentat mafioz në Tiranë: Plagoset me tritol vëllai i ushtarit të Met Kananit Një atentat i rëndë me pasoje plagosjen e rëndë të një shtetasi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë
E rëndë në Tiranë: Makina shpërthen nga tritoli gjatë ecjes, plagoset një shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një makinë të cilës i ishte vendosur eksploziv, tritol, ka shpërthyer në ecj
Babë e bir plagosen me armë zjarri në Durrës, autori ishte i dehur Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës. Të plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B,
Ju bënë kërdinë pushuesve: Kapet "skifteri" i Dhërmiut, në kërkim tre të tjerë (VIDEO) Policia e Himarës ka finalizuar operacionin "Qeparoi" duke zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura në Qeparo, Shën Vasil
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Nëntë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuluan "Shqiponjat" Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 shtetas si dhe ka proceduar penalisht 2 shtetas dhe një tjetër është shpal
Gjashtë të arrestuar në Durrës, çfarë zbuloi policia Policia e Durrësit ka arrestuar gjashtë persona si dhe janë proceduar 3 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Sipas
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Operacion antidrogë italo-shqiptar, 12 të arrestuar Policia e Shtetit në bashkëpnim me policinë italiane kanë finalizuar operacionin "Rockerduck", duke arrestuar 12 persona
Përfundojnë pas hekurave nëntë persona në Tiranë, përse akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 9 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit janë: shtetasi R.K
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
Boshatisnin shtëpitë në Tiranë, kapet "koka" e bandës (VIDEO) Ka shkuar në 4 numri i të arrestuarve në operacionin “Sezoni”, pas arrestimit të autorit kryesor të vjedhjeve në disa ba
Dalin pamjet e hajdutëve të arrestuar, në mes të ditës me kasafortë në krahë (VIDEO) Ditën e sotme tre persona u arrestua nga Policia në Tiranë pasi akuzohen për disa vjedhje, mes tyre bizhuteri dhe kasafo
Babë e bir dhunojnë nusen në Durrës Policia ka arrestuar një 30 vjeçar pasi mësohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij dhe ka kërkuar ndihmën e babait. A
Rrugorja bën "kërdinë" në Lezhë, arrestohen 18 persona Policia Rrugore e Lezhës, ka njoftuar se gjatë fundjavës, janë proceduar penalisht 22 shtetas, konkretisht 14 shtetas ja
Tentoi të plagosi me kaçavidë zyrtarin e ADZM-së, vihet në pranga 27-vjeçari Policia e Librazhdit ka arrestuar një 27-vjeçar, pasi ka kanosur me kaçavidë dhe ka tentuar të plagosë në bark përgjegjë