999 rezultate për

shtetas

I dënuar me 15 vite burg, ky është i riu i arrestuar sot në banesën e tij Një 31 vjeçar, i dënuar me 15 vite burg, është arrestuar sot në banesën e tij ne fshatin Lapardha, në Vlorë. Forcat e
Gjendet trupi i pajetë i një 45 vjeçari në Sarandë Gjendet pa jetë në një kanal me ujë një shtetas i cili ende nuk eshte identifikuar. Policia e Sarandës, ne nje informaci
Kultivonin kanabis, vihet në pranga 57-vjeçari dhe dhëndri i tij Ndalohet një 57-vjeçar dhe dhëndri i tij të shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivimi narkotikësh e armëmbajtje pa
Tentoi ta vriste me tre plumba, çfarë ndodhi mes 2 të rinjve në Devoll Një përleshje me armë zjarri, tip automatik ka ndodhur gjatë mesnatës së djeshme në qytetin e Bilishtit në Devoll. Re
I vunë gjobë 50 mijë euro biznesmenit, si u arrestuan 3 vëllezërit Titini Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin "Brothers" duke vënë në pranga 3 vëllezër pasi kishin vënë gjobë prej 50 mij
Vdes 21 vjeçari pas përplasjes me motoçikletë Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 21-vjeçari është regjistruar mbrëmjen e së hënës (5 gusht) në Divjakë. Ng
Gjendet pa jetë nga fqinjët e moshuara në Gjirokastër Nje 85 vjeçare eshte gjetur pa shenja jete ne banesen e saj, ne Gjirokaster. Kane qene fqinjet ata te cilet e kane gj
Kërcënoi me armë dy persona, arrestohet 27 vjeçari në Korçë Policia e Korçës ka arrestuar një 27 vjeçar i cili ka kanosur me armë dy persona. Sipas njoftimit të policisë, M.B, 2
Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 40 vjeçari Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Sukthi", duke vënë në pranga një 40 vjeçar që shpërndante kokainë. Gjit
Arrestohet 31 vjeçari, i kërkuari i 3-të për grabitjen në Peqin Policia e Peqinit në bashkëpunim me atë të Tiranë ka vënë në pranga një 31-vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje me dh
Paralizohet trafiku në aksin Fushë Krujë-Mamurras, kapen në befasi shtetasit nga Kosova Shumë pushues që kanë ardhur nga Kosova për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar janë përballuar me një situatë asp
Plagosja në Vlorë, reagon Policia Pas përplasjes me armë në plazhin e vjetër në Vlorë, Policia ka bërë të mundur identifikimin e agresorëve dhe po punon
"Hajduti i dritave", arrestohet 29 vjeçari që vidhte kabllot në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 29 vjeçar i cili vidhte telat e kabllove elektrike. Gjithashtu janë sekuestruar
Tentuan të vrisnin presidentin e klubit të Korabit, gjykata lë në burg autorët Gjykata ka lënë në burg të arrestuarit e përfshirë në sulmin e ngritur ndaj presidentit të Korabit. Dy të rinjtë u ar
Aksion kundër zaptuesve të plazhit në Durrës e Lezhë, 7 të proceduar (VIDEO) Në kuadër të aksionit anti-informalitet, policia e shtetit vijon lirimin e hapësirave publike në plazhe në Durrës dhe Le
Ekuipazhi i Forcës Detare shqiptare shpëton nga mbytja 5 shtetas në detin Egje “Oriku” dhe ekuipazhi i saj shpëtuan jetët e para në detin Egje që nga dislokimi atje rreth 3 javë më parë. Lajmi është
Shifra rekord: 32 mijë shqiptarë janë larguar vetëm gjatë korrikut Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në një prononcim për mediat tha se vijon inspektimin e masave
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, makina përplas motorrin, 2 të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:25, në aksin rrugor Krujë -Fushë Krujë ku kanë mbetur të plagosur
Shkrumbohet automjeti në Krujë, dyshohet zjarr i qëllimshëm Gjatë mesnatës është djegur një mjet në pronësi të shtetasit Landi Boka në Krujë, ndërsa ngjarja mendohet të jetë e qëll
Sherr në familje: Plagos motrën me thikë, arrestohet 40 vjeçari Ditën e sotme policia e Vlorës ka vënë në pranga shtetasin S.C. 40 vjeç, i cili ka plagosur me thikë të motrën. Dysho