999 rezultate për

shtetas

18 plumba për të vrarë Endrit Alibejn, masakra e Elbasanit u krye nga vrasës me pagesë? Hetimet për atentatin me tre të vrarë në Elbasan po kryhen nga specialistët e krimeve të rënda në Drejtorinë e Përgjiths
Masakra për pazare droge në Elbasan, mes viktimave edhe një i huaj Atentati në Elbasan është shndërruar në masakër pasi 3 persona kanë humbur jetën. Dy nga personat janë shtetas shqipt
Dyndje në Irlandë, shqiptarët nënshtetasit më "të refuzuar" (FOTO LAJM) Shqiptarë thyejnë një tjetër ‘rekord’ në fushën e emigracionit, kësaj radhe në Irlandën e largët. Sipas burimeve zyrt
Fluksi i madh nëpër pikat kufitare, çfarë duhet të dini Festat e fundivit shoqërohen gjithnjë edhe me një fluks të madh hyrje-daljesh në pikat kufitare. Pikërisht për këtë,
Motorçikleta përplaset me biçikletën, një i vdekur në Durrës Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Durrës. Motorcikleta ëstë përplasur me një bicikletë dhe për pasojë,
40 mijë vizitorë më pak, ndihet ndikimi i taksës së Rrugës së Kombit në Kosovë Në tetor dhe nëntor, që përkon me periudhën që u vendos taksa e rrugës së Kombit, hyrjet e shtetasve nga Kosova kanë shë
"Më kërcënoi me jetë", studenti denoncon me video autorin (VIDEO) Një video denoncim është shpërndarë në rrjet, ku një student pretendon se është kërcënuar me jëtë nga dy shtetas të tjer
Kapet në Athinë shqiptari që theri për vdekje një shtetas afgan Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e 22 dhjetorit më Greqi, ku u raportua se një shqiptar ka therur me thikë një shteta
Aksident i frikshëm në Korçë, Golfi "fluturon" sipër Audit (FOTO LAJM) Një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pranë fshatit Bulgarec në aksin rrugor Korçë – M
Fluks emigrantësh në doganën e Kapshticës dhe të Kakavijës Kjo fundjavë në prag të festave të fundvitit ka sjell një fluks të madh emigrantësh në pikat kufitare të Kapshticës dhe
Arrestohen dy korçarë që shpërndani heroinë, çfarë u gjeti policia Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, shërbimet e Komisariati
EMRI/ Arrestohet në Kavajë i dënuari për vrasje Policia e Kavajës ka arrestuar një person i cili ishte i dënuar më parë me 4 vjet e 6 muaj burg për veprat penale ”Vrasj
Po e merrte rryma e lumit, shpëtohet 51 vjeçarja në Fier Një grua 51 vjece është shpëtuar nga policia dhe qytetarët ditën e sotme. Sipas informacioneve, ajo po merrej nga rrj
Plagoset me armë zjarri 40 vjeçari në Velipojë Një plagosje ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë. I dëmtuar ka mbetur 40-vjeçari i cili është vetëqëlluar me armë zj
Makina dhe kokainë, shkatërrohet grupi i rrezikshëm në Tiranë Një grup i rrezikshëm kriminal i cili shpërndante kokainë në Tiranë, është shkatërruar nga Policia. Katër persona jan
Gjendet i pajetë një person në Tiranë, dyshohet se është vetëdjegur Në Sharrë, Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikua
EMRAT/ Mina me telekomandë gati për t'i shpërthyer, arrestohen dy shtetas në Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lë
Arrestohet "skifteri" i Sarandës, ishte kthyer në tmerrin e banorëve Policia në Sarandë ka arrestuar një 42-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim dhe dyshohet si autor i 8 vjedhjeve. I
Zhduket 56-vjeçarja në Fier, familjarët bëjnë apel për ndihmë Një 56-vjeçare nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë. Mësohet se shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupa
EMRI/ Arrestohet në Tiranë i shumë kërkuari i policisë italiane Policia e Tiranës njofton se ka vënë në pranga një shtetas shqiptar me qëllim drejt Italisë. Shettasi në fjalë është