999 rezultate për

shtetas

Gjendet i pajetë 34 vjeçari në Dajt Një 34 vjeçar është gjetur i vetëvarur pak më parë në zonën e Dajtit në kryeqytet. Viktima i identifikuar si O.Gj. 34
Kryente veprime të turpshme në sy të djalit, arrestohet 46 vjeçari Policia e Vlorës ka arrestuar 4 persona për vepra të ndryshme penale. Blutë kanë arrestuar A. B., 46 vjeç, banues në
Mposhti COVID-19, avokati i njohur rrëfen betejën e ashpër për jetën Avokati i njohur Idajet Beqiri i është rikthyer jetës normale pas ditëve të vështira që kaloi në spital si pasojë e infe
Aksident i rëndë, përplaset për vdekje i moshuari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Kavajë, ku si pasojë ka humbur jetën një moshuar. Sipas policisë, ngjarja e r
Aksidente, lojra fati dhe dhunë: Arrestohen katër persona në Tiranë Katër persona kanë rënë në duart e bluve të Tiranës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Het
Dolën pa maskë në rrugë, 687 shqiptarë gjobiten e 10 shtetas përfundojnë në polici (VIDEO) Punonjësit e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshm
Plagosi 54 vjeçarin për një fjalë goje, vihet në pranga i shumëkërkuari Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim për dy vepra penale është arrestuar nga policia. Forçat e posaçme “Shqiponjat” në
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Tirana në "dorën" e policisë, 15 arrestime në 24 orë Dy të arrestuar, 15 persona të proceduar penalisht dhe një denoncim për përndjekje; ky është bilanci policor në kryeqyte
Kujtim Gjuzi në protestë kundër maskave, shoqërohen në polici tre shtetas (VIDEO) Pasditën e sotme një protestë është mbajtur para Kryeministrisë për të kundërshtuar mbajtjen e detyruar të maskës në amb
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë deklaroi policia Pesë persona në Tiranë kanë rënë në duart e policisë, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetim
Plagosje në Gjirokastër, vihet në pranga 63-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Gjirokastër, pas një sherri me thika ku është plagosur në shtetas. Policia n
Rekord i zi! Mbi 200 të infektuar me COVID-19, 5 shtetas humbin jetën 1351 testime, 87 të shëruar, 203 raste të reja, 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë:
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
Greqia shtyn masat kufizuese me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Greqia ka shtyrë sërish masat kufizuese me Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Turqinë me qëllim parandalimin e përhapje
Zbardhet atentati ndaj shefit të policisë, në kërkim 19 vjeçari me të njejtin mbiemër Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e një ditë më parë, ku iu bë atentat shefit të policisë bashkiake, Mentor Hasana
15 emigrantë në triçikël, si e pësoi 39 vjeçari Ditën e sotme është arrestuar një 39-vjeçar ndërsa janë shpallur në kerkim dy persona te tjere, pasi akuzohen per dhënie
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin, policia: Ishte vrasje për hakmarrje Policia ka zbardhur shkakun aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Rromanat ku mbeti viktimë një 57 vjeçar. Sipas
Aksident me vdekje në Durrës, 41 vjeçari i merr jetën këmbësorit Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Durrës, në zonën e njohur si Rromanatit. Mësohet se një
I dënuar për vrasje, arrestohet 34-vjeçari Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Arjan Prenga, i dënuar me 6 vite e 8 muaj burgim për vrasje, të ndodhur në vitin 2009.