999 rezultate për

shtetas

Aksidentoi për vdekje 1 grua dhe plagosi 2 të tjera, ndalohet shoferi Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit i cili ditën e djeshme aksidentalish i mori jetën një gruaje 82 vjeçare si dhe
Kapen në flagrancë 4 shtetas me arsenal armësh e lëndë narkotike (VIDEO) Policia e shtetit ka kryer një operiacion në Kukës duke arrestuar në flagrancë 4 shtetas. Atyre iu sekuestruan një arsen
E spiunuan se shpërndante "bar jeshil", prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 32 vjeçar i cili shiste lëndë narkortike në Durrës. Gjatë kontrollit fizik t
Parandalohet ngjarja e rëndë në familje në Tiranë Specialistët për parandalimin dhe Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr.4 arrestuan në flagrancë shtetasin: A
Vret vëllain, nipin dhe më pas veten: Tragjedi për pronën në Mat Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Matin, ku tre persona nga e njëjta familje kanë mbetur të vrarë pas një s
Grabiti dhe më pas sulmoi policin, prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka arritur të parandalojë vjedhjen e banesës së shtetasit Sh. Gj në lagjen nr.2 në Durrës. Policia
Bënin kërdinë me vjedhje në Kavajë, ndalohen 3 adoleshentët Policia e Kavajës ka ndaluar në flagrancë 3 të rinj të cilët vidhnin dyqane. Policia ka sekuestruar në cilësinë e pro
Përleshja mes tifozëve te "Selman Stërmasi", 9 të proceduar Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona të cilët kanë ushtruar dhunë gjatë ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, zhvi
I dënuar me 30 vite burg, ekstradohet nga Hollanda 33 vjeçari Ekstradohet nga Hollanda 33 vjeçari i dënuar me 30 vjet burg, pjestar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e vj
Tentuan të trafikonin 20 vjeçaren në Gjermani: Kapet 1 person, në kërkim 2 të tjerë Policia e Tiranës finalizon operacionin "Fraud", duke ndaluar 1 person që tentoi të trafikonte një 20 vjeçare dhe u shpa
I jep fund jetës 49 vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë është është regjistruar mesditën e sotme në Tiranë, ku një 49 vjeçar është vetëplagosur e si pasojë
KAMEZ/ Plagosën 39 vjeçarin: Ndalohen 2 vëllezër, në kërkim i treti Njç sher për motive të dobëta, ka ccuar në plagosjen me mjet prerës të një 39 vjeccari dhe ndalimin e 2 vëllezërve, ndër
Policia italiane në aksion: Shpallen në kërkim 422 shtetas, mes tyre 70 shqiptarë Autoritetet italiane janë vënë në kërkim të 422 shtetasve të huaj mes të cilëve 70 shqiptarë të cilët kanë përfituar lej
Tiranë, makina përplas motorin, plagoset drejtuesi Një tjetër aksident regjistrohet mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja e
Katër ditët e tmerrit që përjetoi 28-vjeçari turk në Prizren, kjo është arsyeja e rrëmbimit Shtetasi turk, Recep Atsan, 28 vjeç, është mbajtur i mbyllur për katër ditë në një shtëpi në Prizren. Për rrëmbimin
U plagos me kallashnikov, si shpëtoi 53 vjeçari në Kavajë ditën e sotme, 2 persona në Kavajë u konfliktuan për motive të dobëta duke e çuar situatën në përdorimin e armëve të zja
Aksidenti me 4 humbje jetësh në Elbasan, arrestohet drejtuesi i mjetit, burri i njërës prej viktimave Policia e Elbasanit ka arrestuar shtetasin Gëzim Kotorri, drejtues i mjetit ku po udhëtonin katër femra, të cilat mbetën
Lezhë, kunati përplas për vdekje 32-vjeçarin, mësoni arsyen Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Lezhë, ku një makinë përplasi për vdekje një 32-vjeçar. Policia ka iden
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
Trafik i qenieve njerëzore, në pranga 5 persona në Shkodër Finalizohet Operacioni “Stroke”, për parandalimin dhe goditjen e dhënies së ndihmës për kalim të paligjshëm të kufirit,