999 rezultate për

shtese

A do t'a mbështesë Veliajn? Kryemadhi jep përgjigjen që s'pritej A do t'a mbështesë LSI kandidimin e Veliajt në Tiranë? Monika Kryemadhi ka mohuar një bashkëpunim me kryebashkiakun
Iniesta mirëpret transferimin e Griezmannit Për shumë media transferimi i Griezmanit tek Barcelona në Camp Nou është i kryer, duke raportuar se palët kanë arritur t
Ç'po ndodh ndodh me Asociacionin? Ekipi menaxhues për përgatitjen e draftit për statutin e Asociacionit apo Bashkësisë së komunave me shumicë serbe, tashm
Maqedonia në hall me turistët Maqedonia si destinacion, akoma nuk mund t’i mbajë turistët. Numri i tyre shënon rritje, por gjatësia e qëndrimit të tyr
Hahn: Rekomandimi duhet të jetë motiv shtesë për zgjidhjen e çështjes së emrit Eurokomesari për zgjerim, Johannes Hahn, në një deklaratë për AIM ka thënë se “shpreson se raporti i progresit për Maqed
Spalleti kërkon motivim shtesë nga ekipi në kampionat Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, për ndeshjen kundër Cagliarit të martën mbrëma kakërkuar akoma më shumë motivim.
Allegri: Merituam të shkonim së paku në kohën shtesë Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është shprehur i dëshpëruar pas eliminimit nga Liga e Kampionëve. Ishte
Ky portier shënon nga 60 metra në kohë shtesë (VIDEO) Një portier ka shënuar golin më të bukur të javës në kampionatet europiane të futbollit Bëhet fjalë për gardianin e p
Nuk ka para shtesë për pagat e komisionerëve të zgjedhjeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), muaj më parë i kishtë dërguar kërkesë Ministrisë së Financave për t`u ndarë mjete
Pas Gjikës, kërkohet burg edhe për tre zyrtarë të lartë të LSI (FOTO LAJM) Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur procesin e auditimit të kryer pranë Agjensisë Kombëtare të Ujësj
Vuçiç mund të mbështesë ngritjen e përmendores të Millosheviçit Kryetari i nderit i Partisë Socialiste të Serbisë (SPS) dhe njëri nga iniciuesit e idesë që Sllobodan Millosheviqit t’i
Nuk ka fitues mes Leicesterit dhe Chelseat, gjysmëfinalisti mësohet pas kohës shtesë (VIDEO) Nuk ka fitues mes Leicester Cityt dhe Chelseat në këto 90-të minuta të luajtura në "King Power Stadium", pasi gjysmëfina
Njerëzit më të jashtëzakonshëm që keni parë ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në një botë prej 8 miliardë njerëzve, mund të jetë e vështirë të dalësh nga turma. Këta njerëz në listën tonë, megji
Mitchell: Mos spekulloni, nuk ka plan shtesë për Kosovën dhe Serbinë Presidenti Hashim Thaçi ka mbajtur konferencë të përbashkët me ndihmës sekretarin e Shtetit të SHBA-së për Çështje Evrop
Lazio - Juventus, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi ka fituar me vështirësi në transfertë ndaj Lazios me rezultatin minimal 1-0. Skuadra e Massimiliano Allegri
Botërori i Rusisë sjell ndryshimin historik në numrin e zëvendësimeve Kupa e Botës Russi 2018, do të sjellë risi jo vetëm në mënyrën e arbitrimit duke përdorur VAR-in. VAR për herë të par
Blini Galaxy S8/S8+ dhe merrni përfitime shtesë (FOTO LAJM) Dëshironi të blini telefonin e ëndrrave tuaja? Doni të shijoni karakteristikat e tij fantastike duke përfshirë foto e vi
Nuk ka fitues në Olimpico mes Milanit dhe Lazios, ndeshja shkon në shtesë Pëballja mes Lazios dhe Milanit ka përfunduar në 0-0 këto 90-të minuta të zhvilluara në "Olimpico". Të dyja skuadrat
Gjermania do të vazhdojë ta mbështesë Kosovën Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur në takim Ministrin e Jashtëm të Gjermanisë, Siglat Gabri
Hahn: Austria e ka mbështetur dhe do të mbështesë Kosovën Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, e ka mbështetur ambasadorin austriak në Kosovë, Gernot Pfan