999 rezultate për

shtese

Partizani fiton Super Kupën, mposht Kukësin në shtesë Partizani ka arritur të shpallet kampione Super Kupës pasi mundi Kukësin. Futbollisti i Partizanit, Braun u kthye në
Studim, sa më shumë pemë aq më larg ngrohjes globale Një ekip studiuesish ka përllogaritur se ka mjaftueshëm vend në Tokë për të mbjellë pemë në gjendje që të thithin dy të
Nuk paguhen për orët shtesë, zjarrëfikësit në protestë Zjarrfikësit e Tetovës kanë protestuar ndaj mos-pagesës së shtesave për punën e natës, gjatë fundjavave dhe rrezikshmëri
Shpërthejnë "Dardanët", Kosova kalon në avantazh në minutat shtesë (VIDEO) Kosova po bën mrekullinë përballë Bullgarisë duka arritur të kalojë për herë të dytë në avantazh në minutat e fundit të
Zbardhet VKM-ja, fond shtesë për zgjedhjet e 30 qershorit Qeveria ka vendosur që me propozim të ministres së Financave dhe Ekonomisë, për financimin e fushatës zgjedhore për zgje
Gazetarja e DW: Gjermania pritet t'i vendosë kushte shtesë Shqipërisë Shumica e Bundestagut në Gjermani jo vetëm që nuk është i bindur se Shqipëria i ka plotësuar kushtet për hapjen e negoci
Projektligji/ Pension shtesë për minatorët, naftëtarët dhe metalurgët Rreth 23 400 minatorë, naftëtarë dhe metalurgë do të përfitojnë pension shtesë. Pr/ligji që parashikon këtë trajtim fina
Arsenal do të përfitojë 58 milion euro nëse fiton Europa Lague Arsenali luan për 50 milionë funte (58 milionë euro) shtesë në finalen e Ligës së Evropës kundër Chelseat. Më 29 maj
Rrokolliset kamioni në autostradën Tetove-Shkup Një kamion është rrokullisur në autostradën Tetovë-Shkup. Për momentin nuk dihen shkaqet që kanë sjell deri te fatkeq
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp
Tirana shpëton në shtesë, triumfon ndaj Skënderbeut (VIDEO) Tirana ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore. Një
Lazio i shpëton humbjes në minutat shtesë (VIDEO) Lazio ka marrë një barazim 2-2 në minutat e fundit të ndeshjes së kampionatit të luajtur kundër Sassuolo-s në "Olimpico"
SBASHK: Nuk do të bëhen orë shtesë SBASHK-u po vazhdon të kundërshtojë Ministrinë e Arsimit sa i përket kompensimit të orëve të humbura në ditët e shtuna,
Nikollë Lesi: Nano do të mbështesë Ramën se i duhet një leje ndërtimi Lajmi se Edi Rama ka ftuar në kongresin e jashtëzakonshëm të PS-së ish-liderin historik ka marrë shumë vëmendje në media
SBASHK: Nuk mbahen orë shtesë të mësimit Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës së Kosovës (SBASHK), Rrahman Jasharaj, ka thënë se g
Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Barazim në minutat shtesë, Shkëmbi: Lojtarët vazhduan të luanin edhe pas 2-0 Trajneri i Teutës, Blendi Shkëmbi foli pas ndeshjes dramatike ndaj Skëndërbeut, shkruan Albeu.com Ju mërzit barazimi?
Vendimi, nuk paguhen orët shtesë të policëve: Merrni pushime po të doni Pas mjaft ankesave të policëve për pagesën e orëve shtesë, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tho
Inter dhe Lazio barazojnë pa gola, gjysmëfinalistja mësohet pas 30 minuta shtesë (VIDEO) Inter dhe Lazio kanë barazuar me rezultatin 0-0 në çerekfinale të Kupës së Italisë. Zikaltërit kishin disa raste të
Gërmoi në bodrum për të bërë një shtesë, u shokua nga surpriza Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë