999 rezultate për

shtese

Mes pisllëkut e mjerimit, kapen 30 persona ilegalë në Britani (FOTO LAJM) Polica londineze ka kapur 30 emigrantë ilegalë ku mes tyre dhe fëmijë. Mediat britanike raportojnë se shtëpia e tyre
Momenti kur Liverpool për herë të parë në histori ngre lart trofeun (VIDEO) Liverpooli i Jurgen Klopp fiton një tjetër trofe. Pas Champions League dhe Superkupës së Europës, The Reds bëjnë të t
Liverpool kampion bote, mposht në shtesë Flamengon (VIDEO) Pa dyshim, Firmino është heroi i Liverpoolit dhe atributet e këtij titulli shkojnë në drejtim të tij. Si në gjysmëfin
Lazio triumfon ndaj Cagliarin, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka përmbysur në kohën shtesë me golat e shënuar në minutën e tretë dhe të tetë shtesë duke e mbyllur takimin ndaj
Rama njofton shtesë në ligjin e antishpifjes: Lajmi i rremë për spitalin e Durrësit solli një viktimë Në mbledhjen e sotme të jashtëzakonshme Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se shumë shpejt do të jetë gati klaozola në li
U ndërtua nga Bashkia Tiranë 3 vite më parë, del jashtë funksionit shkolla U ndërtua 3 vitë më parë, por shkolla 9-vjeçare “Emin Duraku” në mes të ish-Bllokut ka dalë jashtë funksionit. Shkol
Kate shtesë dhe manipulime, çfarë fshihet pas shembjes së Hotel Palmës? Tërmeti shkatërrimtar që goditi vendin tonë mëngjesin e të martës përveç humbjes së jetëve, la pas edhe shumë godina të
Ndodh në meksikë, portieri i Chivas shënon gol nga 100 metra (VIDEO) Portieri meksikan Tono Rodriguez ka shënuar golin e tij të parë në karrierë dhe këtë e ka zgjedhur ta bëjë në mënyrë të
Roma super, Lazio fiton në shtesë (VIDEO) Roma kthehet te fitorja pas humbjes 2-0 ndaj Parmës. Verdhekuqtë kanë shkatërruar Brescian e Emanuele Ndoj, që zbriti ti
Tatime shtesë, kush bën dy punë do paguajë dyfish Individët, që punojnë në më shumë se një punë, duhet të përgatiten që të paguajnë më shumë tatim mbi të ardhurat. Kjo
Rriten pensionet në Maqedoni Nga 1 janari pensionet do të rriten për 700 denarë. Kjo do të thotë se masa do të hyjë në fuqi, dy ditë para se të fillo
Tirana e pafat, i ikën fitorja në sekondat e fundit (VIDEO) Tiranës i ka ikur nga duart fitorja teksa ka barazuar 1-1 në Niko Dovana ndaj Teutës. Bardheblutë e kishin mbyllur pj
Ronaldo "zgjohet" në shtesë, fitore mes "drithërimave" për Juventusin (VIDEO) Juventus ka mposhtur Genoan me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A. Golin e parë në ndeshej e shëno
"Shtatzanë për të kursyer 60 dolllar", si u shtir kjo grua në aeroport (VIDEO) Shumica e njerëzve bëhen kreativë kur vjen puna për të shpëtuar nga tarifat shtesë të bagazheve nëpër aeroporte. Shpesh,
Feronikeli kthehet te fitorja me një gol të minutave shtesë Skuadra e Feronikelit është kthyer te fitorja pas dy humbjeve dhe një barazimi, pasi e ka mposhtur Vushtrrinë në stadium
Ronaldo ka një motiv shtesë për t’i shënuar Bolognas Juventus pret Bolognan në ndeshjen e vlefshme për javen e tetë në Serie A. Juventus në këtë ndeshje vjen pas fitores
Policët prej vitesh nuk marrin pagën e orëve shtesë, detyrohen të marrin kredi Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit është në borxh me efektivat e rendit të cilëve
Sekondat e fundit të shtesës, çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventusi nuk mori më shumë se një barazim përballë Atleticos në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League.
Interi barazon në frymën e fundit përballë kundërshtarit më të dobët në grup (VIDEO) Slavia Praga ka bërë befasinë në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Skuadra çeke ka ndalur I
Interi barazon rezultatin në minutat shtesë (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Slavia Praga në minutat shtesë me mesfushorin Barella. Mbeten edhe