999 rezultate për

shtepise

Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Pas divorcit, burri i paguan ish-bashkëshortes 27 vjet punë shtëpie Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!
Gruaja më me fat, bashkëshorti e dëmshpërblen për punët e shtëpisë Gjykata argjentinase e dënoi një burrë për të dëmshpërblyer ish-bashkëshorten e tij me pagesën e 8 milionë pesos (rreth
Brenda shtëpisë mbretërore të Princ Harry dhe Dukeshës Meghan (FOTO LAJM) Princ Harry ka mirëpritur në në pallatine tij në Frogmore Cottage kryeministrin e Nepalit. Nga kjo vizitë është bërë e m
Befason Haradinaj: Taksa ndaj Kosovës mund të jetë e përjetshme Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se marrëdhëniet me Serbinë nuk janë për me zgjidh çështjen e kufirit,
SHBA thirrje Serbisë: Njiheni Kosovën pa kushte Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëve
Brenda shtëpisë luksoze të Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe modelet më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Moeëna ka ndarë
Vritet me armë në derën e shtëpisë politikani i partisë së Merkelit Kryetari i këshillit të qarkut në qytetin Kassel të Gjermanisë, është vrarë me armë zjarri. Walter Lubcke 65 vjeç u gjet
Kosova, e kërcënuar nga gjarpri i shtëpisë: Thaçi merr goditjen e radhës Ish-ambasadori i Shqipërisë që kishte shërbyer në Prishtinë, Islam Lauka, thotë se Kosova është e rrezikuar nga gjarpri
Lum vjehrra, kjo është shenja e horoskopit më pastërtore Të kujdesesh për shtëpinë nuk është aq e thjeshtë sa mendoni. Në fillim mund të duket sikur mjafton të vësh pak rregull,
Një person ecën duke u djegur pranë Shtëpisë të Bardhë (VIDEO) Një person i vendosi flakën vetes para Shtëpisë së Bardhë, ndërsa ndërhyrja e menjëhershme e forcave të policie e shpëto
Nuk e besoni por është e vërtetë, macja lufton me ujkun dhe e largon nga shtëpia (VIDEO) Kamerat e sigurisë së një pronari të shtëpisë në Kalifornia të SHBA-së, kanë kapur një moment kur një mace e lagjes ka m
Bota e re, brenda shtëpisë luksoze të blogerit që ka bërë miliona me videot në ‘YouTube’ Logan Paul, vetëm 24 vjeç, ka arritur që të jetë pronar i një shtëpie e cila kushton 5.5 milionë £. Blogeri ka madje
I riu i vë flakën vetes në oborrin e shtëpisë, humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një i ri ka humbur jetën, ende i paidentifikuar. Raportohet se ai i ka vë
Topi: Si ma uli Berisha helikopterin tek oborri i shtëpisë, brenda ishte një këngëtare që paguhej nga garda Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Breshëri automatiku, terror në mes të natës në shtëpinë e zyrtarit të bashkisë Një breshëri e gjatë automatiku është dëgjuar pranë shtëpisë së një zyrtari të Bashkisë së Selenicës pak pas mesnatës së
Studim: Punët e shtëpisë mund të ju zgjasin jetën Një studim i Universitetit të Floridës ka treguar se shpenzimi i të paktën 30 minutave në ditë duke bërë punët e shtëpis
Brenda shtëpisë dhe garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, blenë një shtëpi të re në Mich
Si të kuptoni se qeni juaj po vuan Qentë nuk kanë gojë, ata nuk mund t’ju tregojnë saktësisht se çfarë ndjejnë, por mund të tregojnë sjellje të ngjashme me
Dramatike, momenti kur banorët kapin hajdutin brenda shtëpisë (VIDEO) Rubrika ‘Policia’ e Drejtësia në Kosova, ka transmetuar xhirime ekskluzive të aksionit të Policisë së Kosovë, ku është a