999 rezultate për

shtepise

Çifti zbulon thesarin në oborrin e shtëpisë, nuk do ta besoni çfarë bëjnë më pas Matthew Emanuel dhe e shoqja Maria Colonna, për shumë vite me radhë nuk i kishin kushtuar rëndësi një kutie metalike që
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh
I zoti i shtë[isë vrau hajdutin duke vjedhur: Çfarë ndodhi pas mesnate në Shtime Katër grabitës të armatosur ia kishin mësyer ta plaçkitnin shtëpinë e një mërgimtari i cili ditë më parë kishte ardhur n
E FUNDIT/ I zoti i shtëpisë vret hajdutin në mënyrë makabre dhe mbetet i plagosur Një person ka mbetur i vdekur dhe një i plagosur gjatë një tentative për grabitje në Lagjen e Pajtimit në Shtime. Ng
8 mënyra për të mbajtur minjt larg shtëpisë pa përdorimin e helmeve Këto kafshë përfaqësojnë një shembull të shkëlqyer të “mysafirëve të paftuar shtëpiak”. Ata mund të dëmtojnë rrobat, tel
Policia zbulon detaje nga bastisja e shtëpisë së Ristiçit në veri Në mëngjesin e sotëm, njësia speciale e Policisë së Kosovës ka bastisur shtëpinë e anëtarit të Asamblesë Komunale në Ran
E kap pronari brenda në shtëpi, hajduti pendohet për jetë që hyri aty (VIDEO) Fati nuk ishte me hajdutin kësaj radhe pasi hyri në shtëpinë e gabuar. Një burrë kthehet vonë në shtëpi dhe teksa për
Tritol shtëpisë të badigardit së Sali Berishës Mbrëmë në mesnatë i është vendosur tritol në banesë nënkryetarit të Bashkisë së Kamzës, Vendim Demaj. Lajmin e ka bërë m
Sipas studimeve, si ndikon përfshirja e fëmijëve në punët e shtëpisë Ka një arsye që fëmijët tuaj janë të prirur për shpërthime emocionale kur ju i kërkoni atyre për të bërë një punë shtëpi
Fero provokon sherr, ofendon reperin shqiptar poshtë shtëpisë së tij (VIDEO) Prej disa kohësh Fero është në një sherr virtual me reperin e njohur nga Tetova S4MM. Mbrëmjen e djeshme, Fero e ka prov
U vra tek dera e shtëpisë, kush është viktima e atentatit në Durrës 40 vjeçari Feriz Bardhi u vra në derën e shtëpisë në Shën Vlash të Durrësit nga dy persona, të cilët e qëlluan me automa
Përdhunuan dhe shantazhonin 13 vjeçarin me video, arrestohen 2 të rinj, në kërkim një tjetër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë dhe është zbuluar pas një denoncimi të një qytetareje për vjedhje banese. Dy
Një xhiro brenda shtëpisë super luksoze të Rashel Kolanecit në Mykonos (VIDEO) Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar dhe te mediave roze. Rasheli gjithmone k
Franck Ribery mund të rikthehet në klubin e shtëpisë Franck Ribery mund të bëjë një rikthim emocionues te Olimpique De Marseille. Sipas shtypit francez, Ribery po mendon
Ja përse duhet një lugë sheqer në oborr gjatë verës Me shumë mundësi kjo mund të tingëllojë si gjëja më e pa rëndësishme madje edhe e pa vlerë sepse bëhet fjalë për vendosj
Të jetosh më vjehrrën në 2019, Shakohoxha vë në siklet Vilma Mashën (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Vilma Masha kurorëzoi lidhjen e saj një vit më parë me partnerin, të cilin preferoi ta mbante sekre
Tentuan të vidhnin shtëpinë e italianit në Romë, në pranga dy shqiptarë Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 policia e Romës vuri në pranga dy shtetas shqiptarë, në tentativë për të vjedhur një
Shfrenohet çifti në Sarandë, bëjnë s*ks në ballkonin e shtëpisë (VIDEO) Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta kryesisht në Jugun e vendit. Videoja e mëposhtme është regjistruar n
Dëmet e tërmetit në Korçë, fillon ndërtimi i shtëpisë së parë Ka nisur ndërtimi i banesave në Korçë pas tërmetiti i cili pati thuajse bëme kolosale. Sipas informcioneve në fshatin
Breshëri plumbash në makinë, vritet ish-futbollisti pranë shtëpisë së tij Një lajm i hidhur ka goditur sërish botën e futbollit, duke qenë se Mark Batçelor është vrarë pas një sulmi me armë që i