999 rezultate për

shtepise

E harron jashtë shtëpisë, Orinda Huta ankohet publikisht për Turjanin (FOTO LAJM) Orinda Huta është një figurë shumë e dashur për publikun. Me shumë vite eksperiencë televizive, ajo është shndërruar në
"Po na kalojnë fëmijët në stres", flasin të afërmit e Marsidës Krahas raportimit nga brenda shtëpisë, Ekipi i “Abc News” u takua sot me babain dhe motren e burrit të parë të 30-vjecar
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Dalin pamjet nga brenda shtëpisë ku ndodhi vrasja në Kavajë (VIDEO) Pamje tronditëse janë publikuar nga brenda shtëpisë ku ndodhi ngjarja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Njolla gjaku, rrë
Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
Nga dhoma e gjumit në banjë, brenda shtëpisë super luksoze të Bebe Rexhës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000
Dalin pamje brenda shtëpisë luksoze së Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi më 14 shtator i dhanë fund beqarisë. Ata i thanë “po” dashurisë disavjeçare në një das
Brenda shtëpisë super luksoze të Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Pas dasmës madhështore që zhvilluan më 21 shtator, Blero dhe Afrona u zhvendosën për të jetuar në shtëpinë e tyre të re.
3 viktima për 1 gardh: Mbyllet dera e shtëpisë në Mat Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në fshatin Xibër të Klosit, ku vëllai vrau vëllain dhe nipin. Sali D
Hapen dyert e shtëpisë më të frikshme në botë, misteret që fsheh Halloween po vjen: Nëse nuk keni ende ndonjë ide dekori për shtëpinë tuaj, frymëzohuni nga banesa legjendare e kontit Dr
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
"Luks në Instagram, fekale në të vërtetë", pronarja e shtëpisë turpëron bloggeren e njohur (FOTO LAJM) Për shumë njerëz rrjetet sociale janë një ''urë lidhëse'' me familjarët, miqtë apo të njohurit që nuk shohin prej kohësh
Nuk i la gjë në testament, e dashura e të ndjerit rreh dhe vjedh vejushën e shtëpisë Një histori si në filma ka pushtuar faqet e gazetave në Amerikë ditën e sotme edhe pse ka ndodhur që në vitin 2015 rapo
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar. Pronar
Largohen vetëm për disa orë, dikush i bën gjëmën shtëpisë së Orindës dhe Turjan Hyskës (VIDEO) Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Turjan Hyska dhe Orinda Huta, janë jo vetëm partnerë në jetën reale, por edhe në emi
Superfoto në kushtet e shtëpisë, ju duhet një aparat dhe fantazia e kësaj modeleje (FOTO LAJM) Ka modele, por ka edhe Modele. Kihmberlie, një grua me një sens të jashtëzakonshëm stili, është një nga këto të fundit.
Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Gjykata merr vendim për burrin që që kishte vrarë gruan në ballkonin e shtëpisë Gjykata Themelore në Gjakovë, të mërkurën, e ka shpallur fajtor të akuzuarin për vrasje nga pakujdesia dhe armëmbajtje p
Si të aromatizojmë çdo cep të shtëpisë me mjete rrethanore Një kuzhinë me shumë erë ushqimi apo një dhomë ku është derdhur parfumi që urrenit, apo në fund të fundit aroma e kuzhin