999 rezultate për

shtepise

E RËNDË/ Vetëvaret në pemën pranë shtëpisë një grua në Vlorë Një e moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë pranë banesës së saj. Sipas policisë, 85 v
Përdorues droge, ky është pogradecari që vrau e vari nënën e tij në derë të shtëpisë (FOTO LAJM) Djali që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit, është autori i krimit makabër në Pogradec. Një 44 vjeçar ka qëll
Propozimi për martesë shkon si mos më keq, i riu i vë flakën shtëpisë (FOTO LAJM) Një burrë ka djegur aksidentalisht shtëpinë e tij dhe të partneres në përpjekje për t’i propozuar asaj. Dritat që kis
Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
Fieraku kap “mat” gruan në derën e shtëpisë: Bënte rite satanike (FOTO LAJM) Një denoncim i pazakontë është bërë nga një qytetar nga Fieri i cili shkruan se mëngjesin e sotëm rreth orës 05:40 ka gj
Shtrohet në psikiatri 58 vjeçarja pasi mbajti në dollap për 3 javë kufomën e nënës Një grua 58-vjeçare është mbyllur në psikiatri, pasi u zbulua se kishte mbajtur për mbi 3 javë kufomën e nënës së saj 92
Ëndrra e çdo vjehrre, kjo është shenja më nikoqire e horoskopit Të kujdesesh për shtëpinë nuk është aq e thjeshtë sa mendoni. Në fillim mund të duket sikur mjafton të vësh pak rregull,
Mahnitëse, brenda shtëpisë së Gigi Hadid (FOTO LAJM) Ndonëse është në pritje të ëmbël, ky fakt nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid, të merret me rimodelimin e shtë
Katër "sekrete" që banjoja e shtëpisë suaj mos duket më aq e vogël Ngjyra, dekori, apo detaje të ndryshme të përdorura mund të krijojnë iluzionin optik të një hapësire më ta madhe. Ja
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Nga divani i shtëpisë me të brendshme, Wanda Nara ngre temperaturat (FOTO LAJM) Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesional
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një
Tritol shtëpisë së 17 vjeçares së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë Një sasi lënde plasëse është vendosur mesnatën e kaluar pranë një banese në periferi të Fushë-Krujës. Fatmirësisht lënda
Bleu 232 mijë euro shtëpi dhe u largua nga qendra e Tiranës, Majko zbulon arsyen Ministri për Diasporën, Pandeli Majko me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar në lidhje me deklaratë
Horror i vërtetë! Nëna mbyt djalin e saj të mitur dhe ia fsheh trupin në garazh (FOTO LAJM) Një nënë ka mbytur djalin e saj të mitur pasi ishte lodhur nga ai pasi përdorte shumë telefonin deri në orët e vona të n
E RËNDË/ 17 vjeçari gjen të pajetë gjyshen në tualetin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ku një i mitur ka gjetur të pajetë gjyshen e tij. Sip
Brenda shtëpisë së tre grave Josifi ku ndodhi ngjarja horror (FOTO LAJM) Poshtë pallatit janë mbledhur sendet e familjes Josifi teksa i gjithë apartamenti i tyre po dezinfektohet dhe pastrohet.
Brenda shtëpisë së tragjedisë, policia gjeti Bibla dhe Anisën të mumifikuar (VIDEO) Vijojnë të zbulohen detaje nga ngjarja që ka tronditur vendin tonë, ku nënë e bijë u vetëflijimin për t’u ringjallur sip
Me Kroin dhe Albanin shtrirë në divan, Bieta zbulon "konfliktin" e shtëpisë (FOTO LAJM) Bieta Sulo ka ndarë gjithmonë momentet më të bukura pranë vogëlushit të saj Kroi dhe bashkëshortit, Alban Dudushi. Së