999 rezultate për

shtepise

Po ju e mbani mend? Kujtimin e parë me Gjikon, Elita e ka të gozhduar në mur (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar është padyshim Gjiko dhe Eltia Rudi. Siç ndodh rëndomtë çifti u pi
ASTIR/ Familja me 19 anëtarë në qiell të hapur: Na nxorën në shi me gra e fëmijë Kanë mjaftuar vetëm disa minuta që e gjithë puna dhe mundi i një jete me plot sakrifica t’i shembej para syve si me një
Si të kuroni në kushtet e shtëpisë plagët e bezdisshme të herpesit në buzë Herpesi në buzë është diçka e bezdisshme dhe e paparashikueshme, pasi del atëherë kur nuk e pret aspak. Madje, ndonjëher
Shtëpia ku Donald Trump e kaloi fëmijërinë e tij (VIDEO) Presidenti Donald Trump po i shkëput lidhjet me shtetin e Nju Jorkut duke zhvendosur rezidencën e tij zyrtare në shtetin
"Uau", policia britanike habitet pasi kap dy shqiptarët brenda "shtëpisë së hashashit" (VIDEO) Dy shqiptarë janë arrestuar pasi kishin përshtatur në një apartament, fabrikë të “sofistikuar” për kultivimin e kanabis
Komisioner i PS në zgjedhje, zbardhen detaje nga ekzekutimi i shkodranit në derë të shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ditën e sotme ku Gjergj Krygja, 43-vjeç u ekzekutua me armë zjarri në derë të
Gjendet pa jetë para shtëpisë një person në Prishtinë Gjatë ditë së djeshme rreth orës 13:00 qytetarët e një kompleksi banesor, para hyrjes së ndërtesës kanë hasur në një per
"Karikimi i telefonit nuk është problem", brenda shtëpisë 147 priza (FOTO LAJM) Ka dalë në shitje një shtëpi në Middlesex të Anglisë, që ka dhjetëra priza nëpër mure. Në këtë objekt banimi, që po s
Pagëzohet në vaskën e shtëpisë, ky veprim i Coutinho po merr "dhenë" (FOTO LAJM) Veprimi i fundit i Coutinho bën të flasin për brazilian, ndoshta edhe më shumë se një gol në fushën e lojës. Ish-fan
Brenda shtëpisë super luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij. Cristiano Ronaldo mbrëmjen e ka kaluar me partneren dhe
The Rock blen shtëpinë 9 milionë dollarëshe dhe pamjet po jua lëmë t’i komentoni vetë! (VIDEO) Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock”, ka blerë një shtëpi të re e cila i ka kushtuar pl
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Aeroplani përplaset me banesat, ka viktima Një aeroplan i vogël është rrëzuar në një lagje të Neë Jersey la të vdekur pilotin, ndërsa shkaktuar panik në një zonë t
Si ta mbroni shtëpinë tuaj nga hajdutët këtë dimër, këshilla nga ekspertët Me orët e kthyera këtë fundjavë, netët do të fillojnë më herët dhe, për fat të keq, kjo do të thotë se hajdutët kanë më
Një shishe me ujë në portën hyrëse të shtëpisë, zbuloni arsyen e spanjollëve Çdo shtet është unik jo vetëm nga historia, kultura, peisazhet, por edhe nga disa bestytni lokale të cilat mund të jenë
Jeni helmuar nga ushqimi? Mësoni si ta merrni veten në kushtet e shtëpisë Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Historia e Shtëpisë së Bardhë Më 13 tetor të vitit 1792, presidenti George Washington vendosi në mënyrë ceremoniale gurin e parë në themelin e ndërtes
Tragjike në Skrapar, fëmija 1 vjeç e gjysmë bie në kazanin e rakisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Skrapar. Një fëmijë vetëm 1-vjeç e gjysëm ka rënë në gropën e rakisë në