999 rezultate për

shtepise

Arbana në vend të Alketës? Eduart Grishaj ndan videon nga divani i shtëpisë me moderatoren (VIDEO) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani duket se kanë ndjekur me interes Festivalin e 58 të këngës ku të dy kanë mbështetur Ar
Një mijë e një drita, brenda shtëpisë festive të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç moderimit, pasioni i saj është dhe g
Shpërthim me lëndë plasëse? I zoti i shtëpisë në Vlorë tregon të vërtetën Detaje të reja ka dalë nga shpërthimi në banesën e Jetnor Devollit në Vlorë. Në fillim u raportua se kishte ndodhur një
Gruaja e harruar në Lalëz, mes luftës për mbijetesë dhe shtëpisë së pabanueshme Kjo është pamja që të ofrohet nga kodra në Gjirin e Lalzit, në të cilën ndodhet familja Brahja. Një peizazh i tillë d
Trupin e mbështjellë me qese dhe kokën diku tjetër, shkrimtarja e njohur gjendet mes pyllit (FOTO LAJM) Shkrimtarja e famshme britanike është gjetur ditën e sotme e varrosur në një pyll afër shtëpisë së saj. Prej ditësh,
Tentohet të rrëmbehet pranë shtëpisë vajza e deputetit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Koçan kur persona të panjohur kanë tentuar të rrembejnë vajzën e d
Nusja më e re e shtëpisë, Arbana ndan ditët e pushimit me familjarët e Eduardit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të karakt
Shkoi për trajnim por tërmeti I mori jetën, vdekja e kryekomisarit mund të ishte shmangur Pas Durrësit kryeprokurori Olsian Çela u ndal për një vizitë blic në prokurorinë e Krujës e cila po heton dhe pasojat tr
Dhëndri i hedh granatën shtëpisë së vjehrrit, shpëtojnë familjarët Një ngjarje e rëndë është shmangur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë of
Lanë 6 fëmijë jetimë, nis ndërtimi i shtëpisë së vëllezërve kosovarë e 1 mijë euro pension Tërmeti katastrofik i 26 nëntorit tronditi jo vetëm Shqipërinë, por edhe Kosovën. Nën rrënojat e tërmetit në Durrës u nx
Analisti zbulon sekretet e Ramës: Poshtë shtëpisë ka tunele, ruhet nga... "Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore" Analisti Arjan Çuri ka deklaruar pak minut
Tashmë shumë km larg Durrësit, Olta Gixhari rrëfen mes lotësh si e përjetoi tërmetin (VIDEO) Në një lidhje direkte nga Franca, aktorja e njohur Olta Gixhari ka rrëfyer për emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” për
Rita Ora mban fjalën, nis rindërtimi i shtëpisë së famlijes së prekur nga tërmeti Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, premtoi se do të rindërtonte banesën e një prej familjeve të prekura nga
Emigranti: Mund të rrinë edhe 3 vjet brenda shtëpisë time, s’dua asnjë lekë Shqipëria po lëngon nga fatkeqësia natyrore, por fatmirësisht shqiptarët po e mbajnë ende në këmbë, pa u rrëzuar. Një
Këngëtari i njohur shqiptar hap dyert e shtëpisë dhe dhuron 100 000 euro (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka vendosur që t’u vijë në ndihmë personave të prekur e që kanë mbetur jashtë si pa
6 kura natyrale për të shëruar plagët në kushtet e shtëpisë Plagët e hapura janë një makth. Jo vetëm për faktin se janë të dhimbshme dhe të çrregullta, por edhe sepse marrin kohë p
"Thesare" brenda shtëpisë në Lezhë, çfarë gjeti policia Specialistët e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë kanë goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje. Shërbim
E thjeshtë por e bukur, brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton (FOTO LAJM) 20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë, por jo nga Washington- i. Në fotot e realiz
Pa fjalë! Brenda shtëpisë super luksoze të Riselda Sejdijas në Dubai (VIDEO) E ftuar pasditen e djeshme në emision “Rudina” ishte koreografja Riselda Sejdia, e cila foli ndër të tjera për jetën e s
Nëse jeni helmuar nga ushqimi, ja si ta merrni veten në kushtet e shtëpisë Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe