999 rezultate për

shtepie

"Saimir Tahiri do të dënohet me arrest shtëpie" (VIDEO) Pas dorëheqjes së Tahirit nga mandati i deputetit ka reaguar Monika Kryemadhi. Gjatë një interviste për "Opinion" aj
Si ta përgatitni vet një deodorant në kushte shtëpie? Dyqanet posedojnë lloj-lloj deodorantësh, por mundësitë janë të mëdha që jeni të brengosur rreth efekteve shëndetësore q
Akullore shtëpie Përbërësit 7-8 pluhur akulloresh 2 gota qumësht 3 vezë 2 lugë nisheste 2 lugë arra ose bajame të pjekura
Haradinaj: Nuk i nënshtrohemi Erdoganit, jam unë zot shtëpie këtu Ramush Haradinaj ka përsëritur përgjigjen e tij ndaj kërcënimeve të Erdoganit duke thënë se shqiptarët dinë kontributin
Era e fortë hedh në tokë çatinë e një shtëpie në Pejë Flutura Qallaku dhe familja e saj në Pejë kanë mbetur pa shtëpi, që nga mesnata e së shtunës. Shtëpia u përfshi nga f
Në fushën e bukurisë apo punë shtëpie, mësoni “magjitë” që bën limoni Padyshim që të gjithë i dimë vlerat e limonit. Sasia e madhe e vitaminës C është një nga arsyet kryesore pse nuk mun
Akuza e fortë e Artan Hoxhës: Gjykatësi dha “arrest shtëpie” sepse u kërcënua Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në Opinion, ka treguar arsyen se pse gjykatësi mori vendimin për ta mbyllur ak
Gazetarja bën deklaratën: Presioni detyroi Prokurorinë të lirojë të arrestuarit në Lezhë Arrestimet në Lezhë, për shkak të skandalit të pronave, u bënë një nga temat më pikante të politikës shqiptare. E ftu
Nëse po mendoni të blini një shtëpi, kini parasysh këto këshilla Blerja e shtëpisë suaj të parë është një moment i rëndësishëm dhe një investim i madh. Nëse bëhet gabimisht, pasojat mun
Studimi perfekt për amvisat, të bësh punë shtëpie të shpëton jetën Na duhet të bëjmë punët e shtëpisë por i zvarrisim e i zvarrisim për ditën, javën, muajin tjetër. Kjo kur bëhet fjalë pë
Shiste diploma false, arrest shtëpie për pronarin e "Kristalit" Ditën e sotme, Gjykata e Tiranës ka vendosur "arrest shtëpie" për Ahmet Muçajn, pronari i universitetit "Kristal". V
Benzema në kërkim të një shtëpie në Londër Karim Benzema tashmë po përgatitet për të lënë përfundimisht Realin e Madridit. Sipas raportimeve të Don Balon, su
Si të eleminoni celulitin në kushte shtëpie hap pas hapi vetëm me 3 përbërës A doni t'i thoni lamtumirë celulitit? Nuk jeni vetëm. 90% e grave sot në botë kanë celulit, sipas një eksperti mbi celul
E çuditshme, dy shqiptare dalin natën dhe bëjnë magji para një shtëpie (VIDEO) Kamerat e sigurisë pranë një shtëpie në Prizren kanë kapur një veprim të çuditshëm të dy femrave. Ato shihen teksa i
Forma trekëndore pengon shitjen e shtëpisë perfekte 11 300 euro (FOTO) Kemi pasur rastin të shohim shtëpi të ndryshme me dizajn dhe arkitekturë nga kohë të ndryshme, por jo një shtëpi që nuk
Ka 1 miliard euro për stadiumin e ri, por rrezikon mos ta bëjë prej një shtëpie ngjitur (FOTO LAJM) Chelsea ka në plan të ndërtojë një stadium të ri me kosto prej një miliard euro. Plani i Abravoviçit po mbahet peng n
Vdiq 141 vite më parë, gjendet trupi i paprekur i vogëlushes 3 vjeçare Trupi i një vajzë të vogël të vdekur në vitin 1876, i gjetur plotësisht i paprekur brenda një arkivoli metali dhe xhami
Zbardhni dhëmbët dhe hiqni gurrëzat në kushte shtëpie Mirëqënia e gojës ka një rëndësi të madhe dhe mbajtja e një higjene të përshtatshme do ta mbrojë atë nga mikrobet dhe he
Biznesmeni, thyen masën e sigurisë dhe godet me grushte 28-vjeçaren Orvel Hebeja një 36 vjeçar nga Fieri është arrestuar nga policia pasi theu masën e sigurisë "Arrest shtëpie" si dhe ka g
Ishte kapur me drogë, shkodrani u ekzekutua me 3 plumba në makinë Ditën e sotme në Shkodër është ekzekutuar me armë zjarri një 32-vjeçar i cili ishte në arrest shtëpie për kanabis. Kj