999 rezultate për

shtepie

Gratë shqiptare të parat në Evropë për shtëpiake, presin me respekt të afërmit e burrit Gratë shqiptare janë me nikoqiret e Europës, pasi rezultojnë se shpenzojnë më shumë kohë se gjithë shtetet e tjera për t
Dashuria e shqiptarve për drogën kalon çdo kufi, torta që habiti italianët Dashuria e shqiptarëve për drogën tashmë njihet ndërkombëtarisht. Por kjo po tregohet edhe në mënyra interesante. Ka
Rama i përgjigjet opozitës me "libër shtëpie" Ditën e sotme kryeministri Edi Rama i është përgjigjur opozitës pas dy deklaratave të ditës së sotme nga përfaqësues të
Legjenda që tmerroi botën, pse ilirët mbanin gjarpër shtëpie Të gjithë e dinë legjendën e famshme se çdo shtëpi ka gjarpërin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë. Ndodh që gjatësi
Shqiptarët e shanë me libër shtëpie, Januzaj tregon pse nuk festoi golin me shqiponjë Dy lojtarët e Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, u ndëshkuan nga FIFA me gjobë për shka
Skandali me pronat, gjykata lë në arrest shtëpie Frrokun Gjykata e Lezhës ka rrëzuar kërkesën për zevendësimin e masës së sigurisë për Lek Frrokun. Ai është akuzuar si organi
Vajza, është falas! Si të hiqni celulitin në kushte shtëpie Ditët e nxehta verore tashmë na erdhën, mirëpo dimri i zgjatur me vete ka sjell të njëjtin problem, nuk kemi filluar me
Këto mënyra të thjeshta shtëpie ju garantojnë dhëmbë të bardhë Të gjithë ëndërrojmë të kemi një buzëqeshje të përsosur si yjet e Hollywood-it. Sidoqoftë, jo gjithsecili mund të ke
Legjenda që tmerroi botën, pse ilirët mbanin gjarpër shtëpie Të gjithë e dinë legjendën e famshme se çdo shtëpi ka gjarpërin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë. Ndodh që gjatësi
I riu thyen "arrest shtëpie" e shkakton aksident në Shkodër Pavarësisht se ishte në arrest shtëpie, një i ri ka marrë makinën dhe për fatin e tij jo të mirë ka shkaktuar aksident,
Tahiri sfidon prokurorinë: Kërkon sërish lirinë Ndërkohë që Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon burg për Saimir Tahirin, ky i fundit kërkon lirinë. Ish-Ministri i
E pakënaqur me "arrest shtëpie", prokuroria kërkon burg për Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka apeluar ditën e djeshme vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për caktimin e masës së
3 ditë arrest shtëpie, Saimir Tahiri del sot para gjykatës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ditën e sotme do të dalë para Gjykatës së Krimeve të Rënda për verifikimin e mas
Boll vuajtët: Si t’i hiqni thonjtë në kushte shtëpie Kur hyn java e katërt, thojnve me xhel ose edhe manikyrit xhel, nuk i reziston dot pa e ngacmuar pak. Pak këtu, pak aty
Duke pirë cigare, pamje nga dita e parë e "arrest shtëpie" e Saimir Tahirit Ditën e djeshme ish-ministri Saimir Tahiri mori dënimin "arrest shtëpie" nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Ditën e sot
Prokurorët në shtëpinë e Tahirit, momentet e tensionit për ish-ministrin Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “arrest shtëpie” për ish-ministrin. Ka qenë vetë Prokuroria që nëpërmjet nj
Arrest shtëpie për Tahirin, reagon Ambasada Amerikane Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “arrest shtëpie” për ish-ministrin. Për këtë lajm ka reaguar, Rama, Berisha
Tahiri në arrest shtëpie, Berisha ironizon hapur Ramën Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ti dhënë Tahirit masën :arrest shtë
"Arrest shtëpie", provat e reja kundër Tahirit Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ndërkohë bëhet me
Gjykata merr masën "arrest shtëpie" për Tahirin Më në fund është marrë vendimi për Tahirin. Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-ministrin e