999 rezultate për

shtepie

Pas divorcit, burri i paguan ish-bashkëshortes 27 vjet punë shtëpie Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!
Si të zgjasim qerpikët në kushte shtëpie Edhe pse ka zgjedhje të shumta të prodhimeve për kurimin e qerpikëve, nuk duhet të harrojmë “mjeshtëritë” e mira e të vj
Arrest shtëpie për ish deputetitn, flet për herë të parë Bardh Spahia Ish deputeti i PD, disa ditë më parë është arrestuar teksa po drejtohej një studio televizive, nga forcat e policisë.
Këto produkte shtëpie do iu mbrojnë nga pickimi i mushkonjave Në verë, të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe lule
Si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
E kemi ditur gabim, nuk është kosi: Ja disa metoda efikase si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
3 hapa si të zhbllokoni lavamanin e kuzhinës me produkte shtëpie Një lavaman i bllokuar është një stres për gjithë familjen, por më shumë për të zonjën e shtëpisë. Tani mund ta zhblloko
Zhdukni përgjithmonë mykun e thonjve në kushte shtëpie Si gratë ashtu edhe burrat mund të vuajnë nga thonjtë e mykura. Janë një sërë faktorësh që ndikojnë në krijimin dhe
Si të pastroni bizhuteritë në kushte shtëpie Edhe pse argjendi dhe floriri i rezistojnë kohës, ndodh që të marrin një ngjyrë jo të bukur gjatë qëndrimit pranë bizhut
Bëhuni gati për verën, përgatisni kremin në kushte shtëpie Stina e verës po afron dhe të gjithë duan të kenë një lëkurë të butë, të bukur e të shëndritshme. Pjesët më të ekspozu
Lihen në arrest shtëpie dy ish-deputet (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në fuqi masën "arrest shtëpie" për ish-deputetin Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Në një dek
Gjykata e Tiranës vendos masën “ arrest shtëpie” për indianin Hitesh Patel I arrestuar rreth një muaj më parë, Hitesh Patel, ndodhet në ruajtje nga Policia në banesën e tij në Tiranë, ndërkohë q
Zbardho dhëmbët me produkte shtëpie Për tu dukur i bukur rëndësi të jashtëzakonshme kanë edhe dhëmbët. E kjo rëndësi vërehet në kujdesin e tyre, duke i pas
Tirana më e shtrenjta në botë, një shtëpie afër qendrës nuk e blejnë dot as më të paguarit Kostot e jetesës përfshijnë shumë prej gjërave themelore të përditshmërisë, si të ushqyerit, transporti dhe energjia ele
Dëshironi të pushoni në Skoci? Qeraja e kësaj shtëpie kushton 1 euro Një shtëpi në fermën skoceze mund të jetë e juaja për vetëm 1 euro. Shtëpia me katër dhoma gjumi, Glen Moy, ndodhet n
Florenc Hoxha mbetet në burg, ja vendimi për Ujkun e Cërrikut Gjykata e Apelit la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, duke lënë në burg pesë të arrestuarit për protestën e dhunshme
Kryemadhi sulmon ashpër eurodeputetin: Ka qenë tapë, nuk është zot shtëpie E ashpër në reagimin e saj ndaj europarlamentarit Knut Fleckenstein ishte mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion”, kryetarja
Mos u gënjeni nga pamja e jashtme e kësaj shtëpie, shikojeni nga brenda (FOTO LAJM) Në pamjen nga jashtë mund të ju duket shumë e vogël, por kjo shtëpi është e mrekullueshme brenda, shkruan Albeu.com K
Torta me "kokainë" merr në qafë shqiptarin në Itali Policia italiane ka bërë të mundur zbulimin e një veprimtarie të paligjshme të një shqiptari i cili vuante dënimin "arre
Gjykata merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Drejtësisë Gjykata Penale e Tiranës mori sot vendimin për ish-Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtesisë, Juliana Hoxha