999 rezultate për

shtepie

Apeli refuzoi ankesën, Janeva mbetet në arrest shtëpie Gjykata e Apelit e refuzoi ankesën e ish-prokurores speciale publike, Katica Janeva, të mbrohet në liri. Me vendimin e g
Duhej të ishte në arrest shtëpie, i dënuari vendos gjoba dhe bën qejf në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët i kishin vendosur gjobë 21 mijë euro një qyetari në Tiranë. Burime z
Ish-deputetja e PD: Më leverdis të kem zonjë shtëpie vjehrrën Ish-deputetja Dhurata Çupi ka treguar se këtë vit nuk e ka vendosur pemën e Vitit të Ri në shtëpi si dhe nuk ka bërë dek
Dieta me limon, si të humbisni 10 kilogramë në 14 ditë në kushte shtëpie Nëse dëshironi që tërësisht ta ndryshoni pamjen tuaj dhe të humbni së paku 10 kilogramë, përpos një vullneti të hekurt d
Edhe Ermal Meta ndjek shembullin e Rita Orës, merr përsipër ndërtimin e një shtëpie Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, për festën e 28 Nëntorit dhe me rastin e ditëlindje së saj ka menduar t’
Stresi pranë banorëve të prekur nga tërmetet, gati rindërtimi një shtëpie Këngëtari Arkimed Lushaj ose si njihet ndryshe Stresi ka qenë që në momentin e parë pranë banorëve të prekur nga tërmeti
Nga dhimbjet deri tek era e keqe, si të trajtoni në kushte shtëpie të gjitha problemet e gojës Gjyshet dinë ca nga ato sekretet e vogla që zgjidhin punë aty për aty, në kushtet e shtëpisë. Kwtu do tw gjeni disa n
"Ju q* robt, gratë dhe motrat": Burri i zv.ministres së Ramës shan me "libër shtëpie" në Facebook (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv.ministres së Brendshme Rovena Voda, Aureli që mban detyra të rendësishme në sektorin e shendetësisë ka
Burg për ish-shefin e financave të Spitalit të Tepelenës dhe specialistin, 2 gratë në arrest shtëpie Gjykata e Shkalles se Pare e Gjirokastres ka dhene masat e arrestit sot per te kater zyrtaret dhe ish zyrtaret e Sherbim
Si të kemi dhëmbë të bardhë si perlë në kushte shtëpie Një buzëqeshje shndritëse është ëndrra e të gjithëve. Por para se t’i drejtoheni dentistit , ne ju japim disa ide për zb
Ky është ilaçi që shëron lythat pa dhimbje dhe në kushte shtëpie ythat janë ato gungat e bezdisshme që shpesh shfaqen në duar, këmbë dhe ndonjëherë në fytyrë apo vende të tjera të trupi
Jeni helmuar nga ushqimi? Si të shëroheni në kushte shtëpie Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre d
Përse ta porosisni, kjo është receta e vetme e sallatës Cezar në kushte shtëpie Përbërësit për 2 persona: sallatë jeshile 4 feta gjoks geli të prera në kubikë 2 feta bukë të fortë (e ndenjur), e prerë
Të bërit punë shtëpie kaq minuta ul rrezikun e një vdekjeje të parakohshme Një studim i ri tregon që të bërit aktivitet të lehtë fizik si për shembull gatimi apo thjesht larja e enëve mund të ulë
Maskë në kushte shtëpie me efekte tërheqëse si të botoksit Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
Këmbë të buta si bebe me produkte shtëpie Vera është sezoni i sandaleve, shapkave dhe është koha e duhur të kujtohemi për këmbët tona Kallot, çarjet dhe lëkura
E FRIKSHME/ Meksikë, gjenden 21 kufoma në oborrin e një shtëpie Në oborrin e një shtëpie në rajonin Jalisca, në perëndim të Meksikës janë gjetur më shumë se 21 kufoma, raporton Anadolu
Pas divorcit, ky burrë duhet t’i dëmshpërblejë ish-partneres 27 vite punë shtëpie Po, ndodh vërtet! Gjykata argjentinase i ka dhënë dënimin një burri që të kompensojë ish-bashkëshorten e tij për 27 vite
3 metoda natyrale si të eleminoni insektet nga kuzhina Miza, buburrecë, merimanga apo milingona, me siguri këta janë disa prej miqve të paftuar që mund të kenë vizituar së fun
Pas divorcit, burri i paguan ish-bashkëshortes 27 vjet punë shtëpie Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!