999 rezultate për

shtepie

Hapat për të përgatitur lazanja në kushte shtëpie Për të gjithë adhuruesit e kuzhinës italiane, një recetë për lazanjë shtëpie me mish të grirë dhe perime. Përbërësit:
Vetëm me 3 përbërës, si të bësh deodorant në kushte shtëpie Nëse ke mbetur pa deodorant mund ta bësh edhe vetë në kushte shtëpie. Kështu je plotësisht e sigurtë që nuk ka as al
Festë në kushte shtëpie, sa vite feston sot Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen e 27-të. Ajo sikurse shumica e njerëzve po që
Kur pak minuta jashtë shtëpie të bëjnë mirë, Rita Ora ''e nxehtë'' jashtë karantine (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rita Ora, është mbyllur këto ditë në shtëpinë e saj si shumë të tjerë. Përveç një këngëtare shumë
Tani që rrini në shtëpi, sa kalori humbisni për çdo punë shtëpie (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit ka bërë që shumë njerëz të bllokohen në shtëpi me asgjë për të bërë, dhe kjo i bën ata jo vetëm
Rashica nuk ndalet, stërvitet në kushte shtëpie (VIDEO) Ylli kosovar, Milot Rashica vazhdimisht po e tregon që është një futbollist i përqëndruar në punën që e bënë. Në nj
Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
Si të hiqni thonjtë me xhel në kushte shtëpie Nëse thonjtë tuaj duken kështu në ditën e kush-e-di-sa të karantinës, s’jeni vetëm, por është momenti të merrni situatën
Monika Kryemadhi thyen çdo pritshmëri: Shihni teksa lan enët e bën pompa (VIDEO) Pavarësisht izolimit, pavarësisht se nuk është aspak një kohë e mirë për politikë, kryetarja e LSI dhe bashkëshortja e P
Kjo është receta e vetme e sallatës Cezar në kushte shtëpie Përbërësit për 2 persona: sallatë jeshile 4 feta gjoks geli të prera në kubikë 2 feta bukë të fortë (e ndenjur), e prerë
2 produkte shtëpie 10 herë më të fuqishëm se medikamentet për këmbët me kallo Keni thembra të plasaritura gjatë gjithë vitit? Mos harxhoni më para në produkte të shtrenjta të cilat nuk ju zgjidhin a
Kimistja tregon se si të përgatisni dezinfektues duarsh në kushte shtëpie Ndërsa supermarkete dhe kimistë shesin sanitatorët e duarve në kohën e pandemisë së koronavirusit, shumë njerëz po ktheh
Shfrytëzoni kohëh, 4 maska fytyre që mund t'i bëni në kushte shtëpie Këto ditë po kaloni kohë në shtëpi më shumë se kurrë, prandaj pse mos ta shfrytëzoni këtë kohë për t’u kujdesur për vete
Ç'mund të bëjnë muzikantët në kushte shtëpie? Eneda Tarifa e zbulon me një video (VIDEO) Vetizolimi ka bërë që personazhet e njohur të gjejnë një sërë formash për të kaluar kohën dhe për t’u ndjerë mirë. Kë
Si të eleminoni celulitin në kushte shtëpie hap pas hapi vetëm me 3 përbërës A doni t'i thoni lamtumirë celulitit? Nuk jeni vetëm. 90% e grave sot në botë kanë celulit, sipas një eksperti mbi celul
Kukësi bllokohet nga Vllaznia, Shehi debuton me barazim (VIDEO) Kukësi ka barazuar me Vllazninë në “Elbasan Arena”, në një ndeshje shtëpie ku të dyja skuadrat kanë ndarë nga një pikë,
Si të luftoni mykun e gojës me produkte shtëpie Myku i gojës është një infeksion i shkaktuar nga përhapja e kërpudhave Candida albicans në mukozën e gojës. Mund të ndod
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Zbardhni dhëmbët dhe hiqni gurrëzat në kushte shtëpie Mirëqënia e gojës ka një rëndësi të madhe dhe mbajtja e një higjene të përshtatshme do ta mbrojë atë nga mikrobet dhe he
Dy maska me produkte shtëpie për të shpëtuar përgjithmonë nga flokët e yndyrshëm Yndyra e flokëve përbën arsyen bazë të ankthit të bukurisë që mund të përballojë një femër. Luftojeni atë duke marrë mas