999 rezultate për

shtepie

Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe
Në arrest shtëpie, dalin fotot e Fjolla Morinës pa pikë make upi në Kukës (FOTO LAJM) Që kur u mor vendimi, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po vuan dënimin e ven
Shtatzani e shtisur dhe armë në çantë, si u nis me bujë çështja Fjolla dhe përfundoi në arrest shtëpie Gjykata e Kukësit ka vendosur ta nxjerrë nga qelia këngëtaren kosovare Fjolla Morina dhe ta mbyllë atë në një shtëpi në
5 truke si të pastroni atletet e bardha në kushte shtëpie Atletet e bardha, janë të bukura vetëm kur qëndrojnë të bardha, por kjo nuk mund të ndodhë duke patur parasysh rrugët ku
U la në arrest shtëpie, gjyqtarja Margjeka kërkon leje për të shoqëruar vajzën në spital Mimoza Margjeka, e cila u la në arrest shtëpiak pas akuzave për korrupsion ka kërkuar leje për të shoqëruar vajzën në sp
Djalin ia vrau Xhuvani, kush është avokati i dënuar me "arrest shtëpie" nga SPAK Personi që shihni në foto është avokati i lënë në arrest shtëpie nga SPAK, Skënder Demiraj. Demiraj është babai i një pr
Shpëtoni veten dhe të tjerët, mësoni si të përgatisni një deodorant 100% natyral në kushte shtëpie 1.Deodorant me rozmarinë dhe uthull molle Rozmarina është një erëz që u jep një shije të veçantë gatimeve të ndryshme
Vetëm me 3 përbërës, si të bësh deodorant në kushte shtëpie Nëse ke mbetur pa deodorant mund ta bësh edhe vetë në kushte shtëpie. Kështu je plotësisht e sigurtë që nuk ka as al
Kërkon lirinë, Gjykata Paraguaiane vendos për fatin e Ronaldinhos Ronaldinho u ndalua nga policia e Paraguait në fillim të marsit, pasi u kap me dokumenta të falsifikuara. Legjenda e Bra
Si t'i trajtoni në kushte shtëpie infeksionet vaginale mykotike Infeksionet vaginale mykotike ndryshe njihen edhe si vaginiti vulvular dhe shkaktohen nga Candida albicans që është vler
Si ta ruash sa më gjatë ngjyrën e plazhit, 3 mënyra të thjeshta në kushte shtëpie (FOTO LAJM) Vera e nxehtë është, përfundimisht, periudhë shkëlqimi. Po të shkëlqejnë rrezet e diellit mbi lëkurë? Por rrezet e f
Ofendoi me libër shtëpie oficerët gjatë karantinës, vendoset fati i 30 vjeçarit Prokuroria ka mbyllur hetimet dhe dërgoi të pandehur në gjykatë një 30 vjeçar, i cili goditi oficerët e një postblloku n
S*ks me meshkuj e femra, "Zogu i Tiranës" lë qelinë e burgut "Zogu i Tiranës" ka lënë burgun dhe po vuan dënimin në "Arrest shtëpie" pas akuzave për "Shfrytëzim prostitucioni" dhe "
Nuk dini si të hapni ngjyrën e flokëve? Këto mënyra në kushte shtëpie janë perfekte Që nga data 9 mars parukeritë dhe qëndrat estetike janë mbyllur për shkak të gjendjes së covid-19. Por nëse doni të bëni
Shfrytëzoni kohëh, 4 maska fytyre që mund t'i bëni në kushte shtëpie Këto ditë po kaloni kohë në shtëpi më shumë se kurrë, prandaj pse mos ta shfrytëzoni këtë kohë për t’u kujdesur për vete
Kampionati nuk dihet kur do të fillojë, futbollistët e Partizanit stërviten me çanta e bidona uji në kurriz (VIDEO) Prej disa javësh kampionatet nëpër botë janë pezulluar, ashtu edhe në Shqipëri, me rinisjen që nuk dihet se kur do të je
Karantina e Cekes: Më duket sikur jam në arrest shtëpie! Zihem me gruan Aktori i njohur i humorit shqiptar Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja ka rrëfyer se periudha e karantinës e ka
Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
Punë shtëpie me fustan mbremjesh, këtë çmenduri mund ta bëjë vetëm këngëtarja e njohur (FOTO LAJM) Pasi shumë evente të rëndësishme u anuluan si pasojë e pandemisë Covid-19, shumë personazhe të njohura kanë vendosur që
Dalin pamjet: I "forti" i Elbasanit shan me "libër shtëpie" policët (VIDEO) Një javë më parë në Elbasan u zhvillua një operacion i policisë së Shtetit. Gjatë këtij operacioni janë shoqëruar në