999 rezultate për

shqiptarin

Probleme të mëdha për shqiptarin më të fortë në Britani (FOTO LAJM) Jimmy Marku është 44 vjeçari shqiptar, i cili përfaqësoi tre herë Britaninë në finalen më të madhe për bodybilding. A
Rrahu babain në avionin e linjës Tiranë-Romë, italiania rrëfen detaje për shqiptarin Rreth 40 minuta frikë për pasagjerët e fluturimit të "Blue Express Panorama" të nisur nga Tirana në orën 16.45 për në Ro
E goditën në kafkë për qef shqiptarin, këta janë britanikët kriminelë (FOTO LAJM) Shtatë të rinj janë shpallur fajtorë për vrasjen e një shqiptari në Londër. Edmond Jonuzi, 35 vjeç, humbi jetën gjatë nj
Gjykata lë në burg shqiptarin nga Podujeva që u arrestua në Tiranë Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për shtetasin nga Kosova Shkëlqim Kastrati i arrestuar d
SHBA lë në burg shqiptarin, akuzohet për terrorizëm Një gjykatë në Missoula ka lënë në burg shqiptarin Fabjan Alametin, i cili akuzohet se gënjeu agjentët federale rreth pl
Qeni merr më qafë shqiptarin duke i gjetur 600 mijë euro kokainë në makinë Rreth 2 kilogramë kokainë e pastër, që nëse do nxirreshin në treg do paketoheshin në mbi 15,000 doza, vlera e së cilës
Njihuni me shqiptarin që agjeron 6 muaj (VIDEO) Haqif Agaj ditën e parë të Ramazanit nuk e pati të vështirë ta agjërojë, dhe ka një arsye të fortë për këtë. Ai thotë
Spalletti i fiksuar pas Hysajt, kërkon shqiptarin te Interi Jo vetëm Danilo i Manchester City-t, siç raporton Fcinternews.it, Interi nuk ka hequr dorë nga mbrojtësi shqiptar i Napo
Ky është vendimi i rreptë i gjykatës maqedonase për shqiptarin që ngriti flamurin Gjergj Prenkoçaj u dënua me 1100 euro gjobë dhe u dëbua nga Maqedonia me ndalesë kthimi për 5 vite, vetëm për shkak se d
Nuk kanë fund telashet për Grezdën, Gjykata skoceze dënon shqiptarin Nuk ka qenë një sezon aspak i lehtë për Eros Grezdën në Skoci. Shqiptari u ble për 2 milion euro nga skuadra e Osijekut
Njihuni me shqiptarin hero që shpëtoi nga vdekja një gjerman Të mërkurën e javës së kaluar Gani Hasani nga Likoshani i Drenasit që jeton në Gjermani s’do ta harrojë kurrë. Më 10 pri
Vjedh çantat mijëra euroshe dhe largohet me makinën e grabitur, policia e arreston shqiptarin në Itali Pasi vjedh një sërë çantash luksoze dhe mjetesh të tjera, shqiptari shkon i qetë në makinën e grabitur dhe ikën nga vend
Kapet personi që vrau shqiptarin në Greqi para 10 viteve Ishte shpallur në kërkim për vrasje, arrestohet në Kakavijë shtetasi me inicialet A.H, 44-vjeç, banues në Fier Ky i f
Merret vendimi, sa vite burg për shqiptarin në Angli Drejtësia britanike ka dënuar me 12 vite burg një emigrant shqiptar, i cili në shtatorin e vitit të kaluar u arrestua me
Menaxhon energjinë e 1 800 ndërtesave në Zvicër, njihni shqiptarin që na bën krenar Bashkim Dyla sot është inxhinier i energjisë shumë i respektuar në Bazel të Zvicrës. Ai ka ardhur me një rrëfim interesa
Murosën shqiptarin, katër italianët kërkojnë pajasësinë Kanë kërkuar pafajësinë e lirinë e tyre të plotë në Gjykatën e Apelti, katër italianët e arrestuar me akuzën e vrasjes d
Ushtari i Camorra-s tregon si e ekzekutuan shqiptarin 20 vite më parë Ka vendosur të bashkëpunojë me drejtësinë italiane Giovanni Cascarino, i njohur për lidhjen me klanin e Camorras. Gjatë
Gjykata jep dënimin pë shqiptarin që vrau me thikëgruan në Itali 30 vjet heqje lirie është dënimi për shqiptarin Xhevdet Mehmeti, 57-vjeçarin i cili një vit më parë vrau me thikë bashkë
Katër të arrestuar për shqiptarin e murosur në Itali Policia italiane e Monza, ka arrestuar katër persona të akuzuar për vrasjen dhe murosjen e shqiptarit Astrit Lamaj, i ci
Vrau shqiptarin në mes të Athinës, si u arrestua serial killeri në Kakavijë Një person është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë. Sipas informacioneve paraprake, ai është shtetas polak, me iden