999 rezultate për

shqiptaret

I krahasoi me k****, Rama flet si i duken shqiptarët pas protestës (VIDEO) Pak ditë më parë në Kuvendin e Shqipërisë Edi Rama bëri një deklaratë e cila shkaktoi reagime të forta tek shqiptarët.
Çfarë do të ndodhë nëse protesta vazhdon? Rama kërcënon hapur shqiptarët Kryeministri Edi Rama ka ashpërsuar tonet duke kërcënuar hapur qytetarët e Shqipërisë dhe Kosovës të cilët morën pjesë n
Sharja e akuza pa fund, shqiptarët i vënë "flakën" Ramës edhe në Facebook Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u mbajt një ndër protestat më të mëdha dhe më të dhunshme në Shqipëri. Qindra shqip
Shqiptarët bëhen bashkë për rrugën e Kombit: Shqipëri e Kosovë jemi një! (VIDEO) Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u mbajt një protestë e madhe me qindra shqiptarë nga Kosova e Shqipëria për të kundërsh
Shqiptarët e Kosovës braktisin Shqipërinë, shkojnë për pushime në Maqedoni Kolona të gjatë të veturave janë krijuar në kufirin Kosovë-Maqedoni, respektivisht në pikën kufitare në Han të Elezit.
10 euro taksë, shqiptarët dynden drejt rrugës së Kombit në protestë Ditën e sotme do të mbahet protesta në Tunelin e Kalimashit kundër tarifës së vendosur për automjetet që kalojnë në Rrug
Bukë, kripë e zemër të bardhë! Shqiptarët, ndër vendet më mikpritëse në botë Pas viteve ’90 shqiptarët e panë emigracionin si një rrugëdalje për të siguruar më shumë të ardhura dhe për një jetë më
Rreshqet Rama: Shqiptarët janë si k... që i thua ngrihu e ai rri me kokë poshtë Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar kryeministrin Edi Rama se ka ofenduar popullin shqiptar gjatë fjalës së tij në Kuven
Shqiptarët e Kosovës të indinjuar: Ne kemi vdekur për Shqipërinë! (VIDEO) Si shtetas nga Kosova ashtu edhe ata nga Shqipëria shprehen të indinjuar për taksën e lartë që është vendosur për të kal
Shqiptarët në burgun e Manastirit sot futen në grevë urie! Disa shqiptarë të dënuar me burg, të cilët dënimin e vuajnë në burgun e Manastirit, nga sot do të hyjnë në grevë urie, s
Shqiptarët dhe rusët bashkohen dhe bënë namin në Austri Policia austriake ka arritur të ndriçojë një rast të plaçkitjes brutale. Nga mesi i këtij muaji, në Kufstein të Austrisë
Takimi i Vjenës, Aleanca që Gorna Makedonija të përkthehet në shqip Tre ditë përpara takimit të Vjenës që do zhvillohet midis ministrave të Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Partia Aleanc
AMF: Kjo kompani po mashtron shqiptarët me gjoja bursa online Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare (AMF) paralajmëron investitorët për rrezikun ndaj shërbimeve të shoqërisë që operon
Zbardhet plani sekret ruso-serb për të shkaktuar trazira me shqiptarët Marko Gjuriq kishte ardhur të arrestohej në Kosovë. Vizita e shefit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovë në Qeverisë e S
Kërcënojnë serbët: Jemi gati për luftë me shqiptarët Arrestimi i djeshëm i shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Djuric, nuk ka shqetësuar v
Grabisin të moshuarin grek, 80-vjeçari merr armën dhe qëllon shqiptarët Dy shqiptarë kanë tentuar për të grabitur një të moshuar në një zonë në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në Athinë ku 88-vj
Këshilla për shqiptarët: 10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në një dasmë Nëse jeni i ftuar dhe jeni pjesë e ditës së vecantë të mikut tuaj të ngushtë apo një pjesëtari të familjes, ekzistojnë d
Zvicra po godet shqiptarët që janë në borxhe, historia e dhimshme me borxhliun shqiptar Borxhet e shumta dhe mungesa e gatishmërisë për t’i paguar ato, kanë bërë që kosovarit 59 vjeçar t’i shqiptohet masa e d
Të gjithë sjellin mall nga Kina por shqiptarët në Gjermani bënë të kundërtën, shikoni si e pësojnë Një grup i organizuar shqiptarësh ka plaçkitur pluhur qumështi nëpër barnatoret në Lauenburg të Gjermanisë, për ta shitu
Videoklipet që skandalizuan shqiptarët, skena erotike në mes të ditës Duket se e nisur më parë por me "karar", tashmë skenat erotike në videoklipe janë bërë një trend i vërtetë. Edhe pse