999 rezultate për

shqiptares

Vrasje në Hamburg, betejë mes shqiptarësh për kontroll prostitucioni Qyteti detar i Hamburgut në Gjermani njihet për faktin që ka rrjetin më të madh të prostitucionit në këtë shtet dhe prej
Nëna e shqiptares së djegur: S'i dhanë vizë, donte të bashkohej me të fejuarin (VIDEO) Familja e Erinda Kaçorrit në Mirditë, vajzës e cila humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës sëbashku me një të afërm të fejua
Derbi shqiptarësh, Mehmedi tripletë, Rama gol (VIDEO) Shpërthen Hamdi Salihi në kampionatin izraelit. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ishte më i miri në fushë në fitoren 2
Historia e "shqiptares" që u bë serbe Ajo quhet tanimë Persa Basiç dhe është 45-vjeçe. Sipas certifikatës së lindjes, ajo ka patur emrin Drita Popaj, por s
Serbia dorëzoi 12 trupat e shqiptarëve Mbetjet mortore të 12 personave të identifikuar që u gjetën në Rudnicë të Rashkës në Serbi, iu dorëzuan sot autoriteteve
Në Beograd ka rrugë me emra shqiptarësh Në kryeqytetin e Serbisë shumë rrugë mbajnë emra shqiptarësh, të qyteteve të Kosovës apo qyteteve të Shqipërisë. Në
Serbia sot kthen 22 trupa shqiptarësh Shteti serb do të kthejë në Kosovë gjatë ditës së sotme 22 trupa shqiptarësh, të gjetur në Rashkë të Serbisë. Ndonëse
BDI: Ti japim fund konfliktit mes shqiptarësh Bashkimi Demokratik për Integrim ka bërë thirrje që të shtrihet dora e pajtimit mes BDI-së dhe PDSH-së dhe ti jepet fund
U kthyen 16 trupa shqiptarësh nga Serbia (VIDEO) Serbia ktheu në Kosovë 16 trupa shqiptarësh, të vrarë gjatë luftës. Këto trupa janë dorëzuar nga zyrtarët serbë, u pr
Rudnicë, kërkime të reja për trupa shqiptarësh Prokuroria për krimet e luftës e Serbisë ka vendosur që sot të kryhen kërkime të tjera në Rudnicë. Deri më tani, në k
Rashkë, nxirren 45 trupa shqiptarësh të vrarë Në Rashkë të Serbisë deri më tani janë gjetur trupat e 45 shqiptarëve të vrarë gjatë luftës së Kosovës. Javën tjetër
Nxirren 50 trupa shqiptarësh në Rashkë Gërmimet në varrezën masive të Rashkës në Serbi po vazhdojnë. Deri më tani, janë zbuluar 50 trupa civilësh të vrarë g
45 trupa shqiptarësh nxirren nga Rashka Departamenti i Mjekësisë Ligjore ka njoftuar sot se pas kërkimkeve të bëra në Rashkë të Serbisë, janë nxjerrë trupat e 4
Nxirren 25 trupa shqiptarësh të vrarë në Rashkë Vazhdojnë gërmimet për nxjerrjen e trupave të shqiptarëve të vrarë gjatë luftës së Kosovës dhe të groposur në një varrez
DASH: Korrupsioni pengoi arrestimet e xhihadistëve në 2012 Departamenti Amerikan i Shtetit publikoi raportin vjetor për terrorizmin, duke theksuar se një grup i vogël shqiptarësh
Ademi: Ne nuk jemi për konflikt mes shqiptarësh Abdilaqim Ademi është shprehur se BDI është një parti për shqiptarët dhe se nuk është për një luftë frontale mes partive
Motra e ministres italiane të Integrimit rreh shqiptaren Ndërsa ka dhunuar fizikisht një shqiptare, motra e ministres italiane të Integrimit Cecile Kyenge-s do të dalë para një
Vetëvritet stilisti grek, akuza shqiptares Stilisti i njohur grek Mihalis Asllanis është gjetur mbrëmë i vetëvrarë në banesën e tij. Kohët e fundit 63-vjeçari kish
Shpikja e shqiptares i sjell medalje Kosovës (VIDEO) Një maturante e kolegjit "Mehmet Akif" nga Gjakova ka arritur të zë vendin e dytë, në një garë ndërkombëtare të mbajtur
Sherr mes shqiptarësh, vritet 24-vjeçari Një 24- vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur një ditë më parë në një fshat të zonës së Pellas në Greqi. Si i dyshuar pë