999 rezultate për

shqiptares

Rrëfimi plot vuajtje i shqiptares për BBC: Më përdhunuan çdo ditë që kur isha 14-vjeçe “I urrej dhe dua që ata të marrin ndëshkimin e merituar, të të shfrytëzojnë është shumë ulje, e tmerrshme”. Këta janë fj
Vrasja e shqiptares në Greqi, flet i afërmi: Autorët janë shqiptarë, i çanë kokën në dysh… Në orët e para të datës 4 shkurt një tragjedi ndodhi në një familje shqiptare në Greqi, e cila u vodh, sulmua ku mbeti e
DETAJE/ Vrasja e shqiptares në Greqi, ja kush janë autorët dhe motivet Policia dhe mediat greke kanë zbuluar detaje të reja për sa i përket ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e djeshme ku në n
GREQI/ Policia i kontrollon çantën shqiptares dhe i gjen... Janë sekuestruar 13 kg marijuanë ne stacionin e autobusëve të Igumenicës. Policia greke ka ushtruar kontroll tek një
Historia e trishtë e shqiptares: Burri më ngujoi e me rrihte, u arratisa por jam e kërcënuar me vdekje Për 8 muaj rresht, një shqiptare nga Kosova 23 vjeçe në Kantonin e Tiçinos nuk ka guxuar të dalë nga banesa. Ndërkohë aj
Sherr mes shqiptarësh dhe italianësh për 1 cigare, plagosen 7 persona Një sherr mes shqiptaresh dhe italianësh ka përfunduar me 7 persona të plagosur. Ngjarja ka ndodhur ne Prato te Itali
“Do të të pres kokën”/ Shqiptares i nxihet jeta nga i shoqi dhe hidhet nga ballkoni Mediat italiane shkruajnë për një grua të re shqiptare e cila pak ditë më parë është hedhur nga ballkoni i shtëpisë së s
Italia lëshon urdhër-arresti ndaj shqiptares simpatizante të ISIS Policia italiane ka lëshuar një urdhër-arresti për një simpatizante shqiptare të të ashtuquajturit “Shteti Islamik”.
Thirrja e dëshpëruar e shqiptares së Manastirit: Shqipëria dhe Kosova të kthejnë sytë nga ne! Sibela Alimovska shkruan publikisht duke kërkuar që qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës të kujdesen dhe për shqiptarë
Rumuni dashurohet pas shqiptares, i rreh babanë por përfundon… Një histori e rëndë ka ndodhur në Greqi, në qytezën Kastri. Shkak për këtë ngjarje është bërë një lidhje dashurie mes nj
Derbi shqiptarësh në Serinë A, ja kush e nis titullarë (FOTO) Sonte në mbrëmje në Serinë A do të kemi një derbi shqiptarësh. Rei Manaj është riaftësuar nga dëmtimi dhe sot mund të l
Mbi 400 shtëpi shqiptarësh u zunë nga serbët në veri të Kosovës Janë mbi 400 banesa të shqiptarëve të uzurpuara nga serbët e veriut. Ish kryetari i komunës së Mitrovicës, Avni Kast
Ja kalendari i plotë i Serisë A për sezonin e ri (FOTO LAJM) Serie A ka përcaktuar dje në mbrëmje kalendarin për sezonin 2016/2017 që do të startojë në datat 20 dhe 21 gusht. Java e
Finale shqiptaresh në xhudo, Majlinda Kelmendi mund Distria Krasniqin Turneu i xhudos i zhvilluar në kryeqytetin e Hungarisë, Budapest, ishte një sukses total për Kosovën. Dy xhudistet fe
Arrestohet njëri prej agresorëve të shqiptares në Romë Policia italiane ka arrestuar një person për përdhunimin e një vajze shqiptare, ngjarje që ka ndodhur pak ditë më parë n
Prostituta shqiptare shantazhon italianin: Më jep 100 mijë euro se publikova foto tonat Një 21-vjeçare shqiptare e cila punonte si prostitutë në Itali u arrestua pasi kishte shantazhuar një shtetas italian du
Zbulohet emri i shqiptares së vrarë në '97 në Amsterdam Pas vrasjes në 1997 në Amsterdam, tashmë policia ka hedhur dritë mbi këtë krim, duke zbuluar edhe identitetin e viktimës
Zbardhen pamjet e shqiptares me banim në Greqi që tentoi të hidhej nga lartësia (VIDEO) Një 15 vjeçare ka tentuar që ti jepte fund jetës, duke u hedhur nga një lartësi, vetëm pasi ishte përjashtuar nga shkoll
Derbi shqiptarësh në Itali Seria B ofron sot një derbi shqiptarësh, pasi në orën 15:00 Salernitana pret Pescara-n e Ledian Memushajt. Krahas Mem
"Euro 2016" hapet me përballje shqiptarësh Shqipëria ka rënë në grupin e saj në "Euro 2016" me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën. Gati e pabesueshme por e vërtetë,