999 rezultate për

shqiptares

Ky postim i shqiptares çmendi përdoruesit e Twitterit Elda Ajvazi, një përdoruese shqiptare e Twitterit, ka shpërndarë një fotografi të Lyrical Son me beben e tij në shtrat.
Sot janë miliarderë, si i shpëtuan vëllezërit nga Fieri masakrimit të shqiptares në Athinë Në nëntor të vitit të mbrapshtë 1997, Nurie Hoxha u largua nga Shqipëria me ëndrrën për të nisur një jetë të re në Athin
Deklarata e Ritës që shokoi botën, reagon ish i dashuri i shqiptares Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjtihë botën. Por nese kënga e saje fundit “LGBT Anth
U vra nga burri maroken në Itali, gazetarja tregon historinë e shqiptares Në familjen Nonaj janë hapur dyert e mortit. Vajza e shtëpisë, Fjoralba u vra në mënyrë makabre nga bashkëshorti i saj m
Flet djali i shqiptares që u masakrua nga burri maroken: Babi e vrau Pas tragjedisë të ndodhur në familjen e tij, ka folur djali 5 vjecar i Fjoralba Nonajt shqiptares së re që u vra dje në
Ekzekutimi i shqiptares, gjykata gjermane: Nuk i dhamë adresën vrasësit Gjykata e Tecklenburg në Gjermani ka kundërshtuar akuzat se vrasësi i shqiptares nga Kosova Emine Abazaj, e mori adresën
Historia tragjike e shqiptares së dëbuar nga SHBA: Çfarë ka Melania Trump më shumë se unë?! Një shqiptare, nënë e 3 fëmijëve sjell për “Daily Mail” historinë e saj të deportimit nga SHBA pas 18 vitesh qëndrimi në
U kapën me drogë, çfarë u gjet në shtëpinë e aktorit turk dhe shqiptares Është një nga aktorët më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Çagatay Ulusoy, i cili për publikun shqiptar është
E PLOTË/ Rrëfimi tronditëse shqiptares që mbyti dhe hodhi në plehra foshnjen e saj Fjalët që treguara prej saj janë të pabesueshme për veshët e atyre që i dëgjojnë. Kështu e nis shkrimin e përditshmja
Shqiptares i dërgojnë një foto nga fëmijëria por habitet kur sheh burrin e saj (FOTO LAJM) Verona Koliqi dhe Mirand Buzaku zbuluan një rastësi interesante në një foto të bërë dhjetë vite më parë. Kushërira e
Tripletë shqiptarësh në Eurovizion, pushtojnë skenën në Lisbonë Eugent Bushpepa e pushtoi skenën gjatë provave të para të Eurovizionit dhe ato të dytat në Lisbonë të Portugalisë, nuk m
Duel shqiptarësh, Strakosha sfidon Berishën, formacionet zyrtare: Lazio - Salzburg Dy shqiptarë do të luajnë sonte kundër njëri-tjetrit në kompeticionin e UEFA Europa League. Lazio dhe Salzburg përba
Gjendet kufoma e shqiptares së zhdukur prej ditësh në Zvicër Mëngjesin e së martës, në Ebikon të Zvicrës është gjetur e vdekur shqiptarja e zhdukur ditë ma parë, Naime Moni. Për
Detaje nga vrasja e shqiptares në Gjermani Detaje të reja lidhur me vrasjen e kosovares në Winterlingen Një nëpunës policor ia vendos prangat dhe një kapelë mbi k
Gjendet një kufomë që mund të jetë i modeles shqiptare (VIDEO) Detektivët e departamentit të policisë në Los Anxhelos që hetojnë zhdukjen e aktores 25-vjeçare u përgjigjën se të martë
E vdekur prej orësh, misteri rreth vdekjes së shqiptares në Itali Një grua shqiptare, 38 vjeçe, është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në zonën e Legnano në Itali. Kjo ngjarja e rën
Veprimi i shqiptares për të shpëtuar burrin habiti Suedinë, lum ai që e ka Remzi Basha, një shqiptar nga Suhareka që jeton në Suedi nuk do të shpëtonte nëse nuk i kishte dalur në ndihmë bashkësho
U qëllua me plumb në kokë, në kërkim bashkëshorti i shqiptares Zougla.gr, raporton se nga hetimet paraprake janë zbuluar gjurmë në banesën ku jetonte shqiptarja së bashku me bashkësh
Rrëfimi i shqiptares së plagosur që mahniti botën gjatë luftës në Kosovë Hyrë Jasharaj e ka parë me sy vdekjen. Por nuk iu dorëzua as në luftë. Guximi i saj do të mahniste lexuesit e gazetave m
I dashuri e ktheu në prostitutë, historia rrënqethëse e shqiptares Imagjinoni përfundimin e universitetit, duke shkuar në pushime për t’u takuar me familjen e të dashurit tuaj dhe pastaj