999 rezultate për

shqiptare

Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Gazetarja shqiptare merr propozimin Live në emision nga politikani (VIDEO) Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. Të ftuar në emision ishin
Thirrja e dëshpëruar e nënës për 19-vjeçaren shqiptare: Të gjithë rrimë me sytë nga dera Prej më shumë se 1 jave, vajza e re shqiptare Artemisi, është zhdukur pa asnjë gjurmë. "Të gjithë e duam dhe rrimë me
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Të fiksuar pas politikës! Në vetëm 4 ditë, 16 mijë shqiptarë aplikojnë për t'u bërë deputet Të enjten e kaluar, Partia Socialiste prezantoi platformën “Deputetiqeduam.al”, përmes të cilës të gjithë të interesuari
Gjithë jetën në shërbim, COVID-19 i merr jetën ikonës së mjekësisë shqiptare Gjithë jetën ua kushtoi zbulimit dhe kurimit të sëmundjeve infektive, por nuk mundi t’i mbijetonte virusit Sars Cov 2. E
Rihanna dhe Bebe u zunë? Këngëtarja shqiptare sqaron rrjetin Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm. Muzi
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", pjestarët e Agimit të Artë nisin paraburgimin Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale vetëm pak javë më parë shkruan albeu.com. 35
Nuk la gjë pa thënë kundër shqiptarëve, armiku i "betuar" kalon natën e parë në qeli 35 të arretuarit e “Agimit të Artë’, e shpallur tashmë organizatë kriminale nga gjykata greke kaluan mbrëmë natën e parë
Debati Trump-Biden, këngëtarja shqiptare e pranishme (FOTO LAJM) Presidenti republikan i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij demokrat, ish nënkryetari Joe Biden, u përfshinë në një deb
Afera e inceneratorëve, Basha bën deklaratën e fortë: Janë përfshirë politikanë! Mbrëmjen e sotme, kryetari i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se organet e drejtësisë e kanë me detyrim publikimin për të h
E konfirmojnë, aktori i njohur turk në lidhje me modelen me origjinë shqiptare (FOTO LAJM) Aktori turk Burak Deniz është shumë i njohur në vendin tonë nga roli i Muratit në serialin “Dashuria nuk njeh fjalë”.
Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do të digjesh në tiganin e shqiptarëve "Në këtë pikë i dashur ne socialistët dhe ju demokratët kemi të njëjtin hall me këta të tiganit. Këtu na bashkon halli.
Këndon në mitingun e Republikanëve, Bleona thirrje shqiptarëve të votojnë Trump Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti prej vitesh jeton në SHBA, ndërsa vijon atje edhe karrierën e saj. Së fu
E pazakontë! 13 vjeçarja shqiptare: U martova, kunata më rrihte se nuk dija të bëja kafen Një 13-vjeçare e cila jeton në rrethinën e Gjilanit para pak muajsh njohu një djalë përmes rrjetit social Instagram. Nuk
218 miliardë lekë! BIRN: Qeveria shqiptare do të japë 6 kontrata të reja koncesionare Gjashtë kontrata të reja koncesionare që qeveria shqiptare ka në plan të akordojë gjatë vitit të ardhshëm parashikojnë n
Babai i dëshpëruar zbulon personin e fundit që takoi 19-vjeçarja shqiptare e zhdukur në Greqi Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
26 kilogramë "të bardhë" gati për shitje, si u kapën dy shqiptarët në Itali Policia italiane e Romës ka sekuestruar të paktën 26.5 kg kokainë mjaft e pastër dhe 75 mijë euro cash, ndërsa në pranga
Rama paralajmëron shqiptarët: Sot je mirë, nesër me tub e pasnesër s'je më Kryeministri i vendit Edi Rama teksa ka falenderuar SHBA dhe NATO për sjelljen e 60 respiratorëve në ndihmë të Shqipëris