999 rezultate për

shqiptare

Moderatori bën deklaratën e fortë: Reperat shqiptarë vjedhin shumë (VIDEO) Këngët rap janë shumë të dëgjuara në vendin tonë. Këtë gjë e vërtetojnë klikimet e shumta që ato kanë në kanalin YouTub
Rama: Shqiptarët mbrojtën hebrenjtë me jetën e tyre Në orën 16:00, ashtu sikurse ishte parashikuar nga Kuvendi i Shqipërisë, nisi Forumi Ballkanik kundër Antisemitizmit.
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Blogerja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Sara Karaj, ka dhënë dje lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhd partne
E "ngacmoi" publikisht, Eva Murati nuk mohon lidhjen me aktorin turk (FOTO&VIDEO) Moderatorja e sportit, Eva Murati së fundmi ka qenë në qendër të vemendjes për komentin që aktori i njohur i Turqisë, Ca
Si agjentët e Antiterrorit kërkojnë në çadrat e kampit Al Hol (VIDEO) Agjentë të Antiterrorit kanë zbarkuar në kampin Al Hol në Siri, ku po kërkojnë për të tjerë shqiptarë për t’i kthyer në
Meta i ka dhënë nënshtetësinë një të dënuari? Vjen reagimi nga presidenca Zëdhënësi i Presidentit të vendit, Tedi Blushi ka vendosur tu përgjigjet të gjitha akuzave lidhur me lajmin se president
PD i përgjigjet Ramës për raportin: Realiteti thotë që shqiptarët vdesin trotuareve Drejtori i kabinetit dhe eksperti i ekonomisë në PD, Dorjan Teliti ka komentuar vlerësimin e prestigjiozes ”The Lancet”
Ardhja në jetë e princeshës shqiptare, mediat britanike shkruajnë për Geraldinën Ardhja në jetë e Princeshës shqiptare pak ditë më parë, është bërë lajm e në mediat e huaja. Daily Mail thekson se: “
Rama me fëmijët shqiptarë nga Libani: Nesër do kthehemi në Tiranë Kryeministri Edi Rama shkruan se nxjerrja nga kampi “Al Hol” e gruas me 3 fëmijët dhe Endri Dumanit i hap rrugën fazës t
Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Etrit Berisha: Isha pranë një skuadre të madhe, Covid-19 prishi gjithçka COVID-19 u bë pengesë që portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha i cili mbajti edhe shiritin e kapitenit në krah n
Lirohen nga kampi famëkeq sirian katër fëmijë dhe disa gra shqiptare (VIDEO) Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane ka publikuar një video ku njoftohet lirimi i disa fëmijëve dhe grave shqiptare nga kampi Al H
OKB: Shqiptarët më pesimistë se bota, 46% presin të jenë më keq se sot në vitin 2045 Shqiptarët janë më pesimistë se mesatarja botërore, kur vjen puna te pritshmëritë për të ardhmen, sipas një sondazhi glo
Këngëtarja shqiptare pranon publikisht që është në një lidhje dashurie: Jam e lumtur! E ftuara e fundit përballë pyetjeve pikante në "Prive" ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa. Ajo ka folu
Melaim Zeka: Shqiptarët më parë ndërrojnë gruan sesa partinë “Nuk ka analist që mund të parashikojë se çfarë mund të ndodhë në zgjedhjet në Kosovë apo në Shqipëri. Qytetarët shqipfo
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis
Historia e vrasjes së 24-vjeçarit shqiptar që punonte kamarier: Dy serbë i hodhën benzinë mbi kokë Nga Enver Robelli Ndër viktimat e para të agresionit serb në Bosnjën lindore kanë qenë shqiptarët. Njerëz punëtorë që
I jep fund lidhjes me menaxherin, reperja shqiptare nis bashkëjetesën me një tjetër menaxher (FOTO LAJM) Reperja e talentuar, Melinda Ademi, është përfolur për një lidhje dashurie menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu, rre
Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M