999 rezultate për

shqiptar

Kapen shqiptarët me armë e drogë në Itali, dyshojnë se i futi në kurth bashkëpunëtori italian Policia italiane kagoditur një tjetër grup të veprimtarive të paligjshme, ku janë përfshirë dhe dy shqiptarë. Gjykata
Publikohet kalendari i javës së 27 në Superiore, nis me supersfidë Në pritje të vendimit të qeverisë shqiptare për lejimin e zhvillimit të aktiviteteve sportive, Federata Shqiptare po vaz
"Është personale", Rudina Dembacaj thotë publikisht moderatoren shqiptare që nuk pëlqen (FOTO LAJM) Këtë javë në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte e ftuar moderatorja Albana Bejko. Ajo ka treguar se si i ka ardhur pr
Krah dhëndrit, këngëtarja shqiptare duket kaq bukur nën fustanin e bardhë të nusëirsë (FOTO LAJM) Karantina për Joni Peci ka qenë e frytshme, i cili gjatë asaj periudhe ka krijuar koleksionin e fundit, frymëzuar pikëri
Moderatorja shqiptare pasi konsumoi hashash: Qava dhe kuptova që nuk e dua të dashurin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Gjatë intervistës Albana
Shqiptarët nuk hoqën dorë nga kafeja edhe pse në izolim: Importet shënojnë rekord historik në prill Në gjysmën e parë të marsit dhe në prill, shqiptarët, ashtu si gjithë shtetasit e vendeve të e tjera u përballën me një
Ndarja nga jeta e ish-deputetit socialist, reagon Balla Ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-deputetit socialist, Niko Faber edhe kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Social
Këngëtarja shqiptare tregon si e ktheu mamanë e saj në myslimane Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ftuar në emisionin “E Diell” ka rrëfyer një histori të veçantë. Ajo është një nga pers
"Kam punuar në një klub nate në Ibiza", moderatorja sportive shqiptare flet për jetën private: Konsumova edhe hashash Moderatorja e sportit, Albana Bejko ka folur për jetën e saj private dhe profesionale, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i kish
Gjigandët grek interesohen për Bashën Panathianaikos nuk u ndahet futbollistëve shqiptarë. Pas Ergys Kaçes "jeshilët" nga Athina do të tentojnë të afrojnë në
Plas sherri mes çiftit shqiptar në Itli, burri plagos me thikë e pistoletë gruan Një sherr mes bashkëshortëve ka degraduar duke sjellë plagosjen e 40 vjeçares shqiptare, ku autor është bashkëshorti i
Përdhunoi shqiptaren për 48 orë, momenti kur ''dragoi i Kavos'' nxirret me barrelë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, policia greke arrestuar Dimitris Aspiotis, i njohur si “dragoin e Kavos”, në një përrua në zonën e Agio
Rrëmbeu dhe abuzoi 2 ditë me shqiptaren, arrestohet i tmerrshmi "dragoi i Kavos" "Monstra e Korfuzit" është vënë në pranga ditën e sotme, i akuzuar për përdhunime të shumta. 47-vjeçari u arrestua g
Po kthehet në modelin e shëndetësisë britanike, njihuni me infermieren shqiptare Infermierja shqiptare, Nevila Selmani po shndërrohet në modelin e shëndetësisë britanike. Nevila Selmani, si shumë mj
Aktorja shqiptare: Komshia ma ka merak burrin më shumë se mami im E ftuar në Pop Culture ka qenë Ina Gjonci e cila ka diskutuar për programin e saj më të ri “Stand Up ëith Ina”, dhe ësht
Dy klube italiane vihen pas një sulmuesi të ri shqiptar, FSHF mbetet në vëzhgim Futbolli zviceran vazhdon të nxjerrë në pah talente të shumtë shqiptarë, të cilët kanë tërhequr vëmendjen e klubeve të n
Blogu i njohur amerikan: Bukuria e pakrahasueshme e Rivierës Shqiptare (FOTO LAJM) E kam parë Tokën në zonat e saj më të bukura dhe kam eksploruar disa nga plazhet më të pashkelura. Kam vizituar rrugë
Olta Boka është shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mi
Sandër Lleshaj nuk ndalet: Përgjime policore të shqiptarëve, pa lejen e Prokurorisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Kakavija, për projektligjin, që lejon policinë të kryeje përgjime
Shqiptari humb jetën në Itali, ishte duke punuar dhe ra nga një lartësi prej 18 metrash Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjar