999 rezultate për

shqip

Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
U nxorri bojën, doktori zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione I ftuar në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Dokt
Kryemadhi: Hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së
Është në muajin e nëntë të shtatzanisë, kështu duket Almeda Abazi (FOTO LAJM) Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël. Me anë të një postimi të publi
Sera me kanabis në mes të Athinës, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO LAJM) Policia greke ka shkatërruar një organizatë të kultivimit të narkotikeve në qendër të Athinës. Sipas departamentit te
Po çmend femrat greke, ylli televiziv tregon që është shqiptar (FOTO LAJM) Vasil Sandria është njëri nga protagonistët e spektaklit televiziv më të famshëm në Greqi, "Power of Love". Në një i
Zyrtari i Ambasadës së SHBA: Pronarët e mediave në Shqipëri shantazhojnë bizneset e huaja Shefi i Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën e SHBA në Tiranë, Brian Beckmann, e vlerëson hapësirën mediatike në Shqip
400 euro në javë, shqiptari në Itali shndërron Call Center-in në bazë prostitucioni Një megabiznes në shfrytëzimin e prostitucionit mes të cilave vajza, transeksualë dhe shqiptarë është zbuluar nga polici
Berisha: Sonte, 200 mijë shqiptarë kundër Edi Ramës Ish-kryeministri, Sali Berisha me anw tw njw postimi nw Facebook ka dhwnw shifrat e para pwr pjesmarrjen nw protestwn qw
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
E bujshme: Peter Olayinka mund të veshë fanëllën e Kombëtares shqiptare Ish-sulmuesi i Skënderbeut po spikat në Ligën e Europës me fanellën e Slavias së Pragës. Nigeriani ishte protagonist në
EMRI/ Trafikonte femra për prostitucion, ekstradohet nga Greqia shqiptari Njw 48 vjeçar shqiptar wshtw esktraduar nga Greqia pasi rezultonte nw kwrkim nga Shteti Shqiptar. I ekstraduari wsht
Vdesin dy burra nga Shqipëria, aksident tragjik në Gjakovë Dz të vdekur dhe gjashtë të plagosur ishte rezultati i një aksidenti tragjik që ndodhi gjatë ditës së djeshme në Gjakovë
Shqiptari arrestohet në aeroportin spanjoll, kjo është arsyeja Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia spanjolle në aeroportin e ishullit Lanzarote. Sipas mediave vendase,
EMRI/ Tragjedi në Itali, shqiptari gjendet i mbytur në liqen Tragjedi në Meina të Italisë. Një shqiptar 38-vjeç, cili jetonte në Arona, humbi jetën dje në ujërat e liqenit Maggiore
Shqiptari bën gabimin "nën hundët" e Policisë, pasi arratiset kapet me 140 kg drogë Plot 100 kg hashash, 40 kg marijuanë dhe 3 kg kokainë u gjetën në posedim të tij. Seksioni i narkotikëve i policisë i
Ka lëndë të rrezikshme, Greqia heq urgjentisht nga tregu shurupin e famshëm: Shitet edhe në Shqipëri Agjencia Kombëtare e Barnave të Greqisë ka urdhëruar të gjitha farmacitë e vendit që të heqin nga rastet të gjitha sasit
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Zbulohet laboratori modern i kanabisit, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një laborator hidroponik për rritjen e fidanëve të kanabis është zbuluar nga policia greke në lagjen Peristeri të Atikës
U tha se është kundër Pavarësisë së Kosovës, reagon Demo Berisha: Këto janë shpifje! Kryetari i Amzës së Shqiptarëve me seli në NoviSad, ka reaguar lidhur me artikujt se ai është kundër Pavarësisë së Kosov